Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Čím větší šířka, tím větší srdce

  vydáno  •  Informatika
  Karel aka FattyPillow - kdo by neznal tohoto tlouštíka za monitorem? Ty? No dobrá, tak pojď, představím ti ho.

  Pro začátek bych ti rád vysvětlil pojem „stream’', co to vlastně je? Stream (nebo také livestream), je živé vysílání děje před kamerou či na obrazovce na internetu prostřednictvím stránek, které jsou pro tento účel stvořené - tou nejznámější je Twitch. No a právě na Twitchi se před rokem a čtvrt zrodila naše česká streamerská legenda FattyPillow [fetypilou].

  Pojďme si ho představit blíže. FattyPillow je nejznámější český streamer, za což může děkovat nejen své povaze a svým statisícům fanouškům, ale hlavně jeho váze, z čehož také pochází jeho nick (internetová přezdívka). V nedávné době na jeho stream přišlo přes 21 000 lidí, což ho dostalo do 10 nejsledovanějších streamerů světa a nejsledovanějšího streamu ve střední Evropě. Mimochodem, tohle vše dokázal za pouhý rok a čtvrt, co se ve světě streamu pohybuje, a tak se pyšní také nejrychleji rostoucí popularitou z celé CZ/ SK YouTube scény a českého internetu obecně.

  Fattyho obsah streamu většinou činí vtipné příběhy z dětství, např. když se zasekl ve skluzavce nebo „zapálil’' pole, a taková ta Fattyho show, což je sypání brambůrků a lití šlehačky. Po půlnoci se Fattyho show mění na poklidnou streamovou atmosféru, kterou i se svou FattyFamily, jak říká své fanouškovské základně říká „pohodka“. Při této pohodce v pozadí hrají uklidňující písně a Fatty si se svými fanoušky povídá o životě, minulosti i budoucnosti, o motivaci ke splnění snů.

  Ale ať jste jak slavní chcete a ať děláte co chcete, stále se najdou osoby s odlišnými názory, které Fattyho stream neuznávají a označují ho za tlusté prase za monitorem. Tito lidé většinou stream buď okamžitě vypnou a nebo ho ani nezapnou a hle, první dislike je na světě. Tito hejteři mají všichni stejné negativní názory. O všechny tyto hejtery se ale postará FattyFamily a nebo samotný Fatty. Chytří hejteři poté zjistí, že hejt (pozn. z anglického hate = nenávidět) nemá smysl a jejich nekonstruktivní názor bude ignorován, no a ti hloupí hejteři budou stále marnit čas sprostými větami a nadávkami, které stejně nikoho nezajímají a stejně jako ostatní hejty budou i tyto nadále ignorovány.

  Před půl rokem se Fatty zapojil do programu Avengers, což je skupina populárních streamerů z celého světa, kteří formou donatů (peněžní částka zasílána fanouškem streamerovi) okamžitě pomáhají zemím postižených katastrofou 1. stupně, tedy zemětřesení, záplavy, sucho apod. Fatty je zkrátka osoba, na kterou může být Česko pyšné a za kterou se nemusí stydět, protože je stále vidět, že dobří lidé existují a je jedno, zda pomáhají dary osobně předanými nebo doma za kamerou při hraní her.

  Fatty je zkrátka člověk, kterých by svět potřeboval v této době plné válek a nenávisti víc a víc, a kdo ví, třeba se Fatty jednou dostane někam, o čem by se nám smrtelníkům mohlo jen zdát.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 21. dubna 2016 v 6:36.
  _-Emm-_ v něm napsala:

  Vulgarita

  Rozhodně si nemyslím, že je vhodné, aby se na Fattyho dívaly i děti. Osobně ho zas až nesleduji, ale vždy, když se na jeho video náhodou podívám, hned v první minutě řekne několik velmi sprostých slov. Rozhodně ho nevnímám jako nějaké hrdinu. Co je vtipného na tom, když na sebe sype brambůrka a lije šlehačku? A děti to po něm opakují a myslí si, že jsou vtipný. Ráda bych, aby mi tohle někdo z FattyArmy objasnil.

  Příspěvek z 20. dubna 2016 ve 20:48.
  Mateas v něm napsal:

  Fatty?

  Vazne je to vhodna prezentace osoby, ktera ma ve slovni zasobe polovinu sprostych slov vedle te druhe poloviny normalnich? Nemyslim si..

  Příspěvek z 20. dubna 2016 v 16:51.
  jjoojjoo v něm napsala:

  Reakce na Spirit006:

  No a co? Koho to zajímá? Je to snad tvoje věc a nikdo to po tobě nechce...