Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Čím víc peněz, tím lepší povolání?

  vydáno  •  Povolání
  Čím chcete být, až budete dospělí? Já bych chtěla být zpěvačkou a herečkou. Moje kámarádka Adéla chtěla být letuškou, ale teď chce být květinářkou. Můj kamarád Jakub chce být vynálezcem.

  Módní přehlídka - Zuzana Jandová - Módní show Top Secret , © Marek Navrátil

  Někteří chtějí udělat film nebo seriál, jiní napsat knihu... zaměstnání je opravdu hodně.  Dřív jsem chtěla být prodavačkou, ale pak jsem si to rozmyslela, protože existuje mnoho lepších zaměstnání. Velice mě děsí, když slyším, že někdo chce dobrovolně zametat ulice.

  Někteří chtějí být modelkami, jiní zase návrháři. Já bych klidně byla herečka, zpěvačka i modelka. Ale třeba pekařka nikdy. Nikdo nechce dostávat málo peněz. Tvořit web - zrovna takový, jako má Alík, to by chtěl každý. Spisovatelé - to je taky hezké, psát nám krásné knihy. Ale ilustrátoři to mají složité. Dělali jsme něco takového ve škole...

  Nikdo se dnes nechce jen vyučit. Všichni chtějí na střední školu, nebo dokonce na vysokou. Tak to v životě chodí, každý chce někým být. Zaměstnání je krásné každé. Hlavně, když máš peníze.

  Vizitka autorky článku na Alíkovi tecna

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 100)

  Příspěvek z 22. května 2009 v 17:53.
  Micíkoli v něm napsala:

  Reakce na tecna:

  mno... podle mě článek není špatný, ale zato ty máš moc silný slova... takhle vypadáš namyšleně...

  Příspěvek z 14. května 2009 ve 14:42.
  Pink_Barbie00 v něm napsal:

  Reakce na Varsha:

  Stejnak i když na to tihle lidé jsou, tk kamkoli se podíváš, jsou tam odpadky. Často vídám někoho, kdo něco jen tk pohodí na ulici. Potom aby to za ně uklízeli jiní .. 13 je to dost smutný. Nemyslíte? Já osobně bych tuhle práci dělat nechtěla. Obdivuju lidi co jí dělají. Chtěla bych být delegátkou, podle toho jsem si vybrala i střední školu, kam mě vzali bez přijímaček. Snad nedostanu pětku hned na prvním vysvědčení 21 mějte se krásně

  Příspěvek z 12. května 2009 ve 20:18.
  tecna v něm napsala:

  Konec

  Konec tohoto. Můj článek je super, a už nechci žádný přihlouplý komenty.....17