Alíkovina

Cinetube

vydáno  •  Volný čas venku · Čtenáři píší Alíkoviny
Cinetube je sraz youtuberů a fanoušků. Koná se čtyřikrát do roka. Odehrává se v Česku i na Slovensku, v několika městech, v kinech.

Já jsem například byla v Olomouci. Když jsme vešli do kina, mohli jsme si zakoupit náramky, trička nebo plakáty s youtubery. Všude byla vůně vanilky. Potom jsme si šli sednout.

Na začátku vystoupila skupina Postrpoi, která předvedla úžasné světelné vystoupení. Dále nám zazpíval pár písniček Vít Soural, finalista Hlasu Československa.

A potom už se nám postupně chodili představovat všichni youtuběři. Bylo jich tam fakt hodně. Z holek tam byla například: Fallenka, Makyna016 a Carrie Kirsten. Z kluků třeba: Ati, Váďák, Denis nebo Vláďa... Potom byla projekce jejich videí.

Všichni youtuběři měli videa moc propracované. A po projekci jsme si s youtubery mohly popovídat, vyfotit se, nebo od nich získat podpis.

Na celém Cinetube byla super atmosféra a tak bych všem youtuberům chtěla poděkovat. Určitě všem akci doporučuji, je to skvělý zážitek

Autorka: (14 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 20. března 2016 ve 20:08.
jesterka12 v něm napsala:

cinetube

cinetube je super! Byla jsem tam :)