Alíkovina

Článek o YouTube

vydáno  •  Volný čas doma

Dnes vám povím o YouTube - nejznámější webové stránce. YouTube byl spuštěn 14. února 2005.
Odkaz: www.youtube.com/
Užijte si to Kulíšci. ;)

Obrázek YouTube , © Steve Chen Chad Hurley Jawed Karim

Dnes vám povím o webové stránce jménem YouTube. YouTube byl spuštěn v datu 14. února 2005. Autoři jsou Steve Chen, Chad Hurley a Jawed Karim. Najdete tam skvělé YouTubery a videa. Třeba videa o Minecraftu, Robloxu, Fortnite atd.

Na YouTube se dají natáčet videa, ale pozor - přečtěte si autorská pravidla, jinak vám zablokují a možná i smažou video! Budete mít přístup jenom vy.

Můžete točit živě i neživě (jenom nahrajete video a dáte ho tam). Ale samozřejmě můžete mít i účet, na který budete točit videa a ostatní, a nebo nemusíte mít účet, ale nemůžete točit videa. Taky se můžete koukat na videa atd.

Jednou, když pořád budete točit, můžete dostat takovou desku nebo peníze. Na natáčení potřebujete mobilní kameru nebo normální kameru. Někdy i mikrofon a to je možná všechno.:-D

Ale pozor, ať tam něco neprovedete, jinak budete mít problém. Poprvé je varování a po druhé je trest. Můžete vidět i v nějakých městech známé YouTubery. Hodně jich najdete v hlavním městě České republiky, tedy v Praze. Můžete si tam dopisovat ve zprávách. A to by pro tento článek bylo vše. Tak jsme si popovídali o webové stránce www.youtube.com.

Tak u dalšího článku ahoj! (Ahoj kulíšci!)

Autor: (9 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (16)

Příspěvek z 24. dubna v 15:21.
Hogo v něm napsal:

Já vám klidně ukážu Youtube poslouchejte a uvidíte:

Příspěvek z 19. dubna ve 13:12.
MartinXP v něm napsal:

Eh, v článku píšeš že Youtube je nejznámější webová stránka, tak proč jí popisuješ?:-o Alespoň kdybys řekl o Youtube nějaké pikantnosti, třeba co měla služba Youtube být, atd...O=

Příspěvek z 12. dubna ve 14:53.
lékařský v něm napsal:

VikiKlára: Tak to si myslíš špatně. Stejně nemůžeš srovnávat andílka s tebou. :-| Všichni lidi nejsou stejní, ani když jsou ve stejném věku.

Mimochodem nechápu co myslím tím „doplinil“.

Já pouze reaguju na tvůj příspěvek.