Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Článek o YouTube

  vydáno  •  Volný čas doma

  Dnes vám povím o YouTube - nejznámější webové stránce. YouTube byl spuštěn 14. února 2005.
  Odkaz: www.youtube.com/
  Užijte si to Kulíšci. ;)

  Obrázek YouTube , © Steve Chen Chad Hurley Jawed Karim

  Dnes vám povím o webové stránce jménem YouTube. YouTube byl spuštěn v datu 14. února 2005. Autoři jsou Steve Chen, Chad Hurley a Jawed Karim. Najdete tam skvělé YouTubery a videa. Třeba videa o Minecraftu, Robloxu, Fortnite atd.

  Na YouTube se dají natáčet videa, ale pozor - přečtěte si autorská pravidla, jinak vám zablokují a možná i smažou video! Budete mít přístup jenom vy.

  Můžete točit živě i neživě (jenom nahrajete video a dáte ho tam). Ale samozřejmě můžete mít i účet, na který budete točit videa a ostatní, a nebo nemusíte mít účet, ale nemůžete točit videa. Taky se můžete koukat na videa atd.

  Jednou, když pořád budete točit, můžete dostat takovou desku nebo peníze. Na natáčení potřebujete mobilní kameru nebo normální kameru. Někdy i mikrofon a to je možná všechno.:-D

  Ale pozor, ať tam něco neprovedete, jinak budete mít problém. Poprvé je varování a po druhé je trest. Můžete vidět i v nějakých městech známé YouTubery. Hodně jich najdete v hlavním městě České republiky, tedy v Praze. Můžete si tam dopisovat ve zprávách. A to by pro tento článek bylo vše. Tak jsme si popovídali o webové stránce www.youtube.com.

  Tak u dalšího článku ahoj! (Ahoj kulíšci!)

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (19)

  Příspěvek z 9. června 2019 v 17:48.
  lékařský v něm napsal:

  Tohle jako není srovnávání?
  www.alik.cz/a/prispevek/84611259

  Příspěvek z 9. června 2019 v 17:06.
  VikiKlára v něm napsala:

  lékařský: ano, to jistě a oceňuji snahu, akorátže si mohl vybrat lepší téma. Mimochodem, ve svém příspěvku jsi nepsal jen reakci na můj příspěvek.
  Ale ještě, v tom příspěvku anavercadav brala do hlavy jen věk. Ne žádnou poruchu. Proto jsem ten příspěvek napsala-já jsem se nesrovnávala s ním, ale s dětmi v jeho věku.

  Příspěvek z 8. června 2019 ve 13:21.
  lékařský v něm napsal:

  Video není k dispozici :-D.