Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Clash Royale – hra

  vydáno  •  Hry

  Clash Royale je mobilní nebo počítačová hra, má oblíbená. Je to vážně dobrá hra, můžu ji jen doporučit.

  Hra Clash Royale, © a_nn_ie

  Clash Royale je karetní strategická hra pro více hráčů. Hraje se online. Je určená pro mobilní telefony, ale lze ji hrát i na pc.

  Lze hrát battly 1v1 nebo 2v2, ve vyšších úrovních i jiné. Ve hře 1v1 hrajete proti random protihráči, který je ve stejné aréně jako vy a je zrovna online. Do arén se zařazujete podle počtu pohárů, které můžete získat ve hře 1v1. Když vyhrajete, získáte 28 – 33 pohárů, když prohrajete, nějaké naopak ztratíte (počet ztracených pohárů záleží na tom, v jaké jste úrovni).

  Jsou tu například arény: Arena 1 – Goblin Stadium (0+ pohárů), Arena 2 – Bone Pit (400+ pohárů) atd. Největší množství získaných pohárů je 4 000, což mají jen ti nejlepší hráči této hry.

  Ve hře 2v2 můžete hrát s náhodným spoluhráčem proti dvěma náhodným protihráčům, nebo si za spoluhráče vybrat svého kamaráda (ten ale také musí mít staženou tuto hru). Protihráče vám vždy přidělí, toho si nikdy nevybíráte. V této hře 2v2 soutěžíte o herní mince, ale pokud prohrajete, nic neztratíte.

  Screenshot ze hry Clash Royale, © a_nn_ie

  Ke hraní battlu si nejdřív sestavíte deck, což je osm karet, které vyberete ke hraní. Karty získáváte z truhel, které dostanete za každou výhru. Svůj deck si můžete změnit.

  V průběhu hry má každá strana tři věže – dvě vedlejší a jednu hlavní (ve hře 2v2 jsou dvě vedlejší a dvě hlavní); vy se snažíte zničit věže protihráče/ů. Za každou zničenou věž získáváte korunku; vyhraje hráč, který jich má nejvíc. Může se stát, že mají obě strany stejný počet korunek, v tom případě se hra prodlužuje o 30 vteřin. Pokud i po prodloužení hry je skóre vyrovnané, je to nerozhodně a žádná strana nic neztratí, ani nezíská.

  Hraje se tak, že obě strany můžou začít pokládat karty do herního pole (smíte používat jen ty, co máte v aktuálním decku). Když položíte kartu do herního pole, změní se v pohybující se postavu, která buď střílí, chrlí oheň, létá atd. Všechny karty se dělí do tří skupin: common (běžné), rare (vzácné) a epic (epické). Pak je tu ještě jedna hodně vzácná skupina karet, to jsou tzv. legendy.

  Já osobně mám tuhle hru moc ráda (teď momentálně jsem skoro v sedmé aréně:-D), určitě ji doporučím.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 8. srpna 2019 ve 14:50.
  DoDo5 v něm napsal:

  půjde někdo 1v1 v clash royale ?

  Příspěvek z 7. srpna 2019 ve 22:12.
  Erikcz v něm napsal:

  Nejlepší hra

  Příspěvek z 4. srpna 2019 ve 20:44.
  DoDo5 v něm napsal:

  Minato413 proti robotům se hraje pouze, jestli tapneš na tlačítko „training camp“