Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Co bych chtěl dělat v roce 2030

  vydáno  •  Budoucnost

  Každý by si měl plánovat to, co bude dělat za pár let. Sice se mu to nemusí vždy vyplnit, ale říká se, že člověk, který na něco usilovně myslí, to také dostane.

  Obnova snědeného superpočítače - Alík.cz, © Alík.cz

  Už od útlého věku jsem věděl, co budu za pár let dělat. Ale párkrát jsem změnil názor. Jednou jsem chtěl být klavírista, jako můj kamarád Matyáš Novák (matyasnovak.eu/). Znám ho už od jeho koncertu v Nechanickém Kulturním domě. V té době jsem byl ještě ve školce.

  O pár let později jsem chtěl dělat exekutora. Podle mě je to celkem zajímavá práce.
  Ale z toho nakonec taky sešlo.

  Před pár měsíci jsem chtěl dělat řidiče autobusu. Chtěl jsem jezdit za Arrivu (www.arriva.cz/). Má výbornou práci. Jezdí zadarmo autobusem a ještě za to dostává zaplaceno. Ale pak jsem se ptal jednoho řidiče a on mi říkal: „Není to zase tak těžká práce, ale nejtěžší mně osobně připadalo parkování pozadu. Asi třikrát jsem naboural do dopravního kuželu (Co je to dopravní kužel: cs.wikipedia.org/wiki/Dopravn%C3%AD%5fku%C5%BEel). Ale prošel jsem (smích).“
  No. Z řidiče taky sešlo.

  Když sešlo z řidiče, chtěl jsem dělat průvodčího ve vlaku. Líbilo se mi hlavně to, jak chodí po vlaku a procvakává jízdenky. A taky jezdil zadarmo (to se mi líbí:-)). Ale zase jim moc neplatili.
  Další práce, kterou jsem „odstranil“ ze seznamu.

  No a teď chci dělat programátora. Toho se zatím držím, ale možná z toho taky sejde. Ale to zatím nemám v úmyslu:-). Jednou bych chtěl totiž vytvořit webové stránky, na které si budou všichni pamatovat. Dokonce i Hroch Pepíček(8:O)(8:o)(8:°). Přece snědl superpočítač, takže je dnes něco jako člen Matrixu. Ale nevím, jestli to úplně patří do tohohle článku:->.

  Profil Hrocha Pepíčka, © Hroch Pepíček

  Každý člověk mění názory. Je to prostě takový zlozvyk nás všech.
  Ale s tím se bohužel nedá nic dělat.
  ??Nebo snad ano??

  Související Alíkovina:

  Autor: (14 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 8. prosince 2020 v 19:28.
  Markom v něm napsala:

  Hele ten článek je bezva jenom jediná chyba, nevíš jesti se toho roku dožiješ.

  Příspěvek z 27. února 2020 v 19:29.
  Morell v něm napsal:

  Chlapáku, nedívej se na to, jak placená práce je, ale na to aby tě bavila, protože budeš pracovat minimálně 35 let, aby sis vydělal na důchod. Peníze, to se prostě nauč utratit méně, než vyděláš a pak bude najednou každá práce dobře a dostatečně zaplacená.;-)

  Příspěvek z 27. února 2020 v 17:31.
  číča800 v něm napsala:

  Článek fajn, souhlasím s Adee, a ještě jsi tam nemusel dávat odkazy na to co je to dopravní kužel nebo arriva, kdo by chtěl tak by si to vygooglil... ale to je jenom taková drobnost. ;-)