Alíkovina

Co dokáže Davis Cup

vydáno  •  Sport
Určitě dokáže zvednout ze židle. Já jsem na jednom byla a je to k nezapomenutí.

Tomáš Berdych právě zajistil českým tenistům postup do čtvrtfinále Davis Cupu., © MAFRA

Davis cup, nejslavnější mužská týmová soutěž. Zvítězí ten tým, který vyhraje více zápasů. A jaký je můj příběh s touhle soutěží?

Byl pátek a já se vrátila z tréninku. Zapnula jsem televizi a sledovala Davis Cup. Zrovna hrál Radek Štěpánek. Moc jsem ze zápasu neviděla, odjížděli jsme na chatu.

Jenže v neděli už jsem na chatě nebyla. Byla jsem v ostravské ČEZ Aréně a sledovala zápas Tomáše Berdycha. Byla mezisetová pauza a mé myšlenky utekly k mému největšímu přání, mít vlastního psa. A byla to snad jediná chvíle, kdy mi nevadilo, že ho nemám.

S překvapením jsem zjistila, jak se mi v hale líbí, jaká je tam úžasná atmosféra. Úžasné bylo, když Tomáš Berdych přidal i rozhodující třetí bod. Celá hala stála. Byl to jiný pocit, než když jsem fandila u televize. Bylo to daleko lepší. Něco televize prostě nenahradí.

Na závěr děkuji pořadatelům, hráčům a všem, co se na Davis Cupu podílí za krásné zážitky. Rozhodně doporučuji někdy se na nějaký zajít podívat.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 24. dubna 2014 ve 20:15.
lekna3 v něm napsala:

hraju tenis

tenis me moc bavi a mam ho rada a chtela bych se dostat na fedcup