Alíkovina

Co má nejraději můj králíček

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Mazlíčci
Co nejraději jedí králíčci? A kde se nejraději nechávají drbat? Čtěte dál.

Mám dvouletého králíčka Dupíka. Za ty dva roky jsem stihla i zjistit, jaké jsou jeho oblíbené pochoutky a kde se nejraději nechává drbat.

Králičí laskominy

Dupíček má nejraději jablíčka, maliny a jahody, ale neohrne nos ani nad čímkoliv jiným. Ovoce a zelenina jsou nejen dobrými pochoutkami, ale taky jsou vynikajícími dodavateli vitamínů.

Mazlení

Dupíček se nejraději nechává drbat za ouškama a mezi oušky. Pokud máš králíčka a on „vrčí“, když ho drbeš za ouškama, tak věz, že to není bolestí nebo nechutí. Králíčci vrčí stejně, jako když kočky vrní. Znamená to, že to co se mu právě děje, je mu velmi příjemné.

Doufám, že ti můj článek pomohl.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (6)

Příspěvek z 7. března 2017 ve 20:30.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

Králíček

Králíček je moje oblíbené zvířátko.Jsou tak roztomilí!!!!101010101010101010

Příspěvek z 24. února 2017 ve 20:31.
Loljop v něm napsala:

:3

Hned si jdu pohladit mého králíčka...101010

Příspěvek z 20. února 2017 v 18:26.
radimf v něm napsala:

pěkný článek! :)

super článek,mám taky domácí zvířátko, jmenuje se ferdík,je to andulka vlnkovaná,je hoodně šikovný dokonce poslouchá na slovo. (napsala jsem o něm článek,není to reklama...)
doporučuji mít taky nějakého mazlíčka ať je to pejsek,králík,papoušek,kočička nebo křeček 16 ale u křečka pozor,je to noční zvíře,proto dělá v noci rachot,jinak doporučuji 1016