Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Co mám nejraději?

  vydáno  •  sport
  Nejraději ze všeho, mám tělesnou výchovu. Tělesná výchova je předmět základních škol a důležitým trenérem a rádcem pro budoucí profesionální sportovce, trenéry a učitele, který má za cíl zlepšit zdraví, odolnost vůči nemocem, zvýšit kondici a naučit dobře sportovat. Pro lidi, kteří se ale budou sportem živit, bude nejdůležitější naučit se dobře sportovat a potom se neustále zlepšovat v jednom sportu.

  Pokud pohlížíte na pokoření svého osobního rekordu, je dobré do pobíhání zařadit intervaly, © iDNES.cz

  Nejradši  ze všeho mám tělesnou výchovu. Tělesná výchova je předmět základních škol a důležitým trenérem a rádcem pro budoucí profesionální sportovce, trenéry a učitele, který má za cíl zlepšit zdraví, odolnost vůči nemocem, zvýšit kondici a naučit dobře sportovat. Pro lidi, kteří se ale budou sportem živit, bude nejdůležitější naučit se dobře sportovat a potom se neustále zlepšovat v jednom sportu. Co mám z této množiny nejraději? 

  Abych mohl odpovědět na tuto otázku, musím si nejdříve říct, z čeho se tělesná výchova skládá. Složkami této výchovy jsou hlavně gymnastika, atletika, sportovní hry, plavání, lyžování, snowboarding, bruslení a turistika. Skládá se ovšem i s tematických okruhů jménem  lidové tance, netradiční sportovní a pohybové hry a zdravotní tělesná výchova. 

  Nejraději mám takové složky, které vyžadují vysokou výdrž, vytrvalost, obratnost, rychlost a nižší náročnost. Co se týče sportů, preferuji spíše takové, které jsou individuální nebo vyžadují maximálně dva až tři hráče. Jaké to jsou tedy složky a jaké to sporty? Mám rád gymnastiku, atletiku a turistiku. Mezi sporty, které mám v lásce, patří běh na 400 metrů, běh do kopce, běh na střední a dlouhé vzdálenosti, ringo, vybíjenou, volejbal a badminton. 

  Která je ale moje oblíbená činnost v rámci tělesné výchovy? Moje oblíbená činnost v rámci tělesné výchovy, je méně náročný individuální sport, ve kterém jde hlavně o vytrvalost a rychlost. Je to namáhavý druh pohybu v těžkém terénu. Je to běh do kopce. Můj oblíbený kopec je Karolíniny sady.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!