Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Co mi zkazilo tábor snů

  vydáno  •  vztahy
  Letos jsem jela na tábor do Varvažova, kde jsem byla už potřetí. Jela jsem na taneční tábor, kam jsem se strašně těšila. Zažila jsem tam ten nejhezčí týden v mém životě, ale když jsem přijela domů, nadšení zmizelo.

  Byl to skutečně tábor snů. Byly jsme sedm skvělých holek na obrovským pokoji s umyvadlem, spoustou skříní, velikým oknem do obrovského balkonu okolo celé budovy. Sprchy jsme měly hned vedle v pokoji, teplá voda tekla celý den. Z této stránky byl tábor zcela v pořádku.

  Co se týče stravování, nemohli jsme si stěžovat. K snídani jsme měli švédské stoly: máslo, marmeláda, med, šunka, sýr, zelenina, ovoce a hlavně - čerstvé, teplé, křupavé, domácí houstičky, které přes noc paní kuchařky pro nás pekly. K obědu a k večeři jsme měli na výběr ze dvou teplých jídel a obě možnosti byly vždy výtečné. Možná si myslíte, že na táborech nevaří dobře - na tomhle táboře to tak není. Program jsem měli skutečně nabitý.

  Hned po snídani jsme měli ranní hodiny tancování až do oběda, po obědě polední klid. Po klidu další hodinu tancování a pak celo táborovou hru, kam byly zapojeny všechny tábory a hry byly vždycky hrozně zábavné. Znáte třeba Pevnost Boyard? Tak tu jsme hráli v táborový verzi. Večer jsme měli také program. Měli jsme diskotéky, vedoucí hráli Partičku, nebo jsme měli Noc filmových hrdinů. (Týmy převlékaly vedoucí do kostýmu různých filmových postav, které si vylosovaly.) Je to vážně vtipný, když potom dospělého chlapa s vousy převlékáte za vílu Zvonilku. Všechno bylo naprosto dokonalý, poslední den jsme předváděli tance a všichni jsme se loučili a já odjížděla s vědomím, že to byl skutečně tábor snů a mám štěstí, že jsem se tam dostala.

  Když jsem pak přijela domů, čekalo mě strašné překvapení. Nějaká nespokojená maminka si na tábor stěžovala. Prý její syn tam nevydržel ani jeden den. Podle jejích slov jsou vedoucí nedospělí, děti nemají ani povlečení a žádný program. Tohle mě vážně dostalo. Kdyby jste náhodou slyšeli o podobných pomluvách - nevěřte tomu. Tento tábor je nepřekonatelný a doporučuji vám ho příští léto vyzkoušet - budete mít nádherný vzpomínky!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 21. září 2015 v 18:18.
  Anicka177 v něm napsala:

  nejsi sama

  taky jsem byla na tanečním tábře ale dostala jsem skoro poslední den vysokou teplotu.

  Příspěvek z 10. září 2015 v 15:16.
  Pavla04 v něm napsala:

  :D

  jasně taky na tábory jezdím a nebojte vždy se najde blb který potřebuje luxus!25

  Příspěvek z 8. září 2015 v 15:00.
  Rock_Lee13 v něm napsal:

  Moje kritika

  Tento článek je pěkný, přiměřeně dlouhý, obsahuje důležité informace a též pozitivně naladěný, a proto autorovi článku dávám pět hvězdiček z pěti.