Diskuze k Alíkovině
« Přejít na článekCo se stane, když na měsíc zmizíš z online světa?
Já osobně mám jen WhatsApp, který mi stačí. Dřív jsem často byla na youtube, ale když se mi rozbily sluchátka, tak jsem začala víc chodit sem, na Alíka. Sluchátka teď mám nové, ale upřímně je používám jen občas.
U toho používání mobilu na zastávce, nebo tak, tak ho taky moc nepoužívám. Jednak nemám data, ale taky protože okolí je často o dost zajímavější.
Podobný detox pro mě byl třeba na táboře. Mobil jsem měla doma, ale ze začátku jsem občas přemýšlela, jestli mi někdo nepsal, nebo tak. Když jsem po čtrnácti dnech přijela domů, ještě nějaké dva dny potom jsem ho nepoužívala, podobně to bylo se sladkostmi
Velmi krásný článek.
Já sociální sítě nemám a jedinou mou sociální sítí je Alík, který je velmi návykový. 
Kdybych neměla školu tak bych telefon vůbec nepoužívala, ale bohužel jsem si na něm zvykla být. Těším se až školu dokončím a telefon zase budu moct odložit. Konečně se mě zase nikdo nedovolá a nebude otravovat.
Akorát mě mrzí že s kamarádkama s kterýma se vidím jen jednou za rok, jsem si dřív posílala dopisy a pak to přestalo a dokopaly mě si psát přes telefon, takže teď pošlu dopis jen na narozeniny nebo Vánoce.
To je jeden z důvodů, proč prakticky nepoužívám mobilní data, protože jednak stojí moc peněz, jednak, když jsem mimo WI-FI, tak mne to alespoň neláká, když vím, že internet nefunguje...
Dříve jsem neměl data vůbec, teď mám maximálně 1 GB/měsíc.
Takže je používám jen výjimečně.




