Alíkovina

Co se všechno může stát v pátek třináctého?

vydáno  •  Bezpečnost
Byl pátek. Ve škole jsme si už dali přáníčka na Valentýna. Ale... Říkala jsem si, že je to úplně normální pátek. Jako každý jiný pátek. Venku sníh... No prostě krásně. Ale bylo TŘINÁCTÉHO.

Boeing 737-500, © Profimedia.cz

Říkám si: nebudu se bát nějakýho hloupého pátku! I když to je třináctýho, je to normální pátek! Ale mýlila jsem se...

Mojí kamarádce zase jiná kamarádka omylem šlápla na ruku, já dvakrát spadla, jednou na schodech a jednou na ledě a ještě jedeme do Prahy. Jestli bude řídit taťka, tak se bojím, že nabouráme, protože taťka dělá pořád něco nebezpečného když řídí.

Ale těším se na zítřek. Jedeme totiž do Londýna. A právě proto jedeme dneska do Prahy. Vyjíždíme hodně brzo ráno a tak budeme nocovat u tety a strejdy. Jinak bychom museli vstávat asi tak ve tři ráno, abychom to stihli včas tam dojet a připravit se na odlet.

Já bych kvůli tomu pátku třináctého radši vůbec nikam nejela.

Vizitka autorky článku na Alíkovi - vysavac

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (14)

Příspěvek z 5. dubna 2009 v 10:50.
smička v něm napsal:

To se mi stalo v pátek 13.

v pátek 13. se mi stalo že nám ujeli 2 tramvaje,málem mě zajelo auto když jsem šla do školy,řízla jsem se,jedna protivná holka se se monu začala hádat když jsem šla ze školy atd. jindy se mi tohle vůbec nestává. nejdříve jsem vůbec nevěřila že by se něco mohlo stát ale je to tak. a víte že někteří lidi v pátek 13. zůstavají celej den doma a nejjdou ani do školy?2222222222

Příspěvek z 15. března 2009 v 11:43.
Lucyys008 v něm napsal:

to je pravda je to kraťoučký!

Příspěvek z 14. března 2009 v 16:56.
opeček v něm napsal:

to to jé krásní článek děkujeme
2526