Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Co všechno mi přineslo doučování

  vydáno  •  Vztahy
  Začalo to mým přestupem na jinou školu. Ach jo, musela jsem opustit své kamarády a zvykat si na úplně jiný způsob výuky. Pro představu: matematika se boduje procenty, občanskou výchovu máme v angličtině, při výtvarce ležíme na karimatkách a malujeme na podlaze.

  (Ilustrační snímek), © MAFRA

  Také jsem si zvykala na nové spolužáky: kluka, který se učí čínsky, ale je to čech, chlapce, který má matku z Islandu, dívku, která pěstuje doma anakondy... Každý je jiný. Ale rychle jsem si našla kamarádky.

  Tohle by mohl být konec, ale je to teprve začátek.

  Začal se mi líbit jeden kluk. Hraje baseball a golf, krásně zpívá, umí karate a píše dobré slohy v češtině. Jediné, co mu nešlo, byla matematika. To se však mělo brzy změnit.

  Má krásné kaštanové vlasy a hnědé oči. Jenomže se nelíbil jenom mně, ale také nejhezčí holce ze třídy. Takže jsem u něj neměla šanci, protože tato holka byla moje dobrá kamarádka a nebylo by pěkné jí ho takhle přebrat. Ale M. dal brzy dívce najevo, co si o ní myslí.

  Kámoška se z toho ještě ani nevzpamatovala a M. mě požádal, zdali bych mu nedala doučování z matematiky. Nabídku jsem přijala a volnou hodinu mezi vyučováním jsem strávila učením M. Jednou se mě holky při hodině papírkovou poštou ptaly, kdo se mi z kluků líbí. Řádně jsem to rozvážila a snažila se to holkám alespoň naznačit. Jenomže holky to pochopily špatně a drb byl na světě.

  Dva týdny jsem je nechala žít v bludu a pak jsem jim řekla, že je to úplně jinak. Docela jim to zamotalo hlavu. Poté jim však někdo vykecal, že jsem M. doučovala matiku a holky vše až moc rychle pochopily. To byl ještě M. můj kamarád: opisovali jsme od sebe domácí úkoly, seděli jsme vedle sebe v lavici.

  Pak ale naše tělocvikářky zorganizovaly závody pro kluky a my, holky, jsme měly fandit. M. byl ve všem první.

  Dnes 20.12. jsme měli vánoční besídku. Já jsem jako jediná holka dostala od M. dárek. Myslím, že za to může to doučování...

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 5. ledna 2014 ve 14:06.
  Trecool v něm napsala:

  se máš

  Se teda máš:-) přeju hodně štěstí:-) :-)

  Příspěvek z 3. ledna 2014 v 19:46.
  Červík07 v něm napsala:

  Reakce na kroko22:


  Omlouvám se za chybku v textu. Správně tam má být CHOVÁ, že?
  NIKDO NENÍ DOKONALÝ!!!

  Příspěvek z 2. ledna 2014 v 0:38.
  kroko22 v něm napsal:

  -_-

  Pěstovat anakondy - really ? :D delas si srandu ? a zaléváš je ? :D 21