Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Co všechno víš o skautech?

  vydáno  •  Volný čas venku · Skauti
  Co všechno víš o skautech? Že dost? Víš i dost o dobrodružství, která zažívají? Víš, že do skauta nechodí jen kluci, ale taky spousta děvčat? A pokud přece jen něco nebudeš vědět, pak nápovědu najdeš na stránkách www.skaut.cz.

  Bramboráky pro zahraniční skauty - V Thajsku se konalo 20. světové jamboree, kterého se zúčastnilo na 25 tisíc skautů ze 143 zemí včetně Česka., © Junák

  Pětadvacet tisíc kluků a děvčat prožilo letošní prázdniny na skautských táborech v Čechách a na Moravě. A nejen to. Mnohé skautské výpravy se vydaly na zahraniční expedice. Středočeští vodáci se vypravili dokonce až na Aljašku!

  Kdo do skauta chodí delší čas, ten má jasno. Ví co a proč ho tam baví. Většinou to bývá dobrá parta, hraní her v klubovně i venku, časté výpravy pěšky, ale také na kolech či po vodě, táboření. Jinde se zas vyžívají ve hraní divadla, natáčení filmů, dopisování s kámoši na druhém konci světa…

  Místo dlouhých řečí dva vzkazy od těch, kteří už do skautu chodí:

  Bla-blíčka
  No jako já nechápu jak někdo může doma být u compelu!!! To já jsem hrozně dobrodružná a tak mám skaut ráda a na schůzky chodím pravidelně. Hrozně mě to tam baví a tak bych vám doporučila:ASPOŇ TO S TÍM SKAUTEM ZKUSTE.

  SMUDLA
  Ahojky. Jsem taky skautka a vím oč jde. Do skautu chodím hrozne rada a baví mě to tam. Proto vám doporučuju tam chodit a ne sedět u počítačových her a televize. Zažijete spoustu dobrodružství a zábavy. Mám to z vlastní zkušenosti. Spoustu se toho dozvíte a naučíte a k tomu budete hrát hry (sice ne počítačové, ale taky). TAK NEVÁHEJTE A CHOĎTE DO SKAUTU AŤ JE NÁS VÍC!!!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 31. srpna 2008 ve 20:40.
  poutovej_ponicek v něm napsal:

  nebojte nic špatnýho ani trapnýho to neví

  kdo skauy pomluvá , tak je vidět že nikdy tam nebyl . nejsem přimo skaut ale jem z jednoho tábornickýho oddílu jmenuje se hvězda severu .
  já sice v žádným kružku dlouho nevydržim . ale tady jsem už 5 let . je to dlouhá doba . chodím tam rád . myslim že kdo toto pomlouva nema moc rozumu 11 . takže pokud se chcete na něco tohoto tématu zeptat pište mě zdravi vas poutovej_ponicek 21