Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Dávej si pozor na falešné přátele

  vydáno  •  Kamarádi
  Nikdy bych nevěřila, že mě dokáže zradit někdo tak blízký, jako byla moje nejlepší kamarádka.

  Náramky přátelství, © Albi

  Se svojí nejlepší kamarádkou, říkejme jí Jana, jsem se znala už od druhé třídy. Byla moje druhé já. Nikdy by mě nenapadlo, že by mohla být můj nepřítel! Obě dvě jsme měly jednu vášeň a ta nás spojovala. Byla to tedy nejdříve moje vášeň a ona se přidala. Bylo to blogovaní.

  Ze začátku to bylo úžasné, dělit se o své blogerské tajemství, rady a nápady, ale pak mi začínaly chodit na blog nadávky pod jménem "piha". Byla jsem nešťastná, ale to nebylo to nejhorší. Pak mi totiž "piha" ukradla i blog a napsala na něj pod mým jménem nepěkné věci.

  Později jsem lehce tušila, že to píše Jana, ale nemohla jsem uvěřit, že podezírám svou nejlepší kamarádku. Založila jsem si proto nový blog a pihu jsem zablokovala.

  Když mi poté Jana napsala, že jí nejdou přidávat komentáře, bylo mi vše jasné. Nikdy bych to do ní neřekla. Odpustila jsem jí, ale když to několikrát zopakovala, došlo mi, že je falešná a nemá cenu se s ní kamarádit. Proto si na takové lidi dávejte pozor.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (13)

  IvankaPeknikova v něm napsala:

  neboj aj me se to stalo

  Aj má kámoška jmenom Andrea, my zablokovala jedn profil na stránce tak jsem se rozbrečela, mamce jsem to rekla, a jsem jej aj povedala že tuším to byla Andrea, tak ona jej zavolala a rekla jej co si to dovoľuje a ona ju oklamala že to ona nebyla potom sme sa spojili svácmi holkami a rekli sme jej na námesti co si to dovoľuje a ona nám stále klamala že ona nic neudelala, a pod ten profil mi aj napísala toto: ja jsem královná sveta a som najkrajsnejsí na svete a vy ste blbý debily, a raz som jej aj povedala nejaké tajomstvo a ona to rekla skoro všem a teraz se s ní kámoším ale nič tajnýho jej neríkam 4

  sisuška3 v něm napsala:

  Asi ti záviděla hezký blog. Nemá cenu se s někým takovým kamarádit. Nejlepší kamarádka by tě měla podpořit, když se ti něco daří, ne tohle. :(

  Příspěvek z 30. června 2014 v 0:39.
  Clae v něm napsala:

  Něco podobného

  Na začátku bych měla říct pár slov- moje BFF odešla na gympl a už sem se s ní moc nevidměla . Ve škole jsem byla věčně sama až potom za mnou doslova dolezla jedna spoluzacka budu ji rikat eva. No našly jsme si společné zájmy , trávily jsme hodně času spolu. Potom jsem jednoho dne přišla do školy a ona se bavila s holkou, budu ji říkat Jana. Eva s Janou se celý den chovaly tak trochu jako lesby no a já jsem byla ten den zničehonic sama. Pomalu mi začalo docházet že to všechno nejspíš hrála. A nejhorší na tom bylo že o mě napsala spoustu věci na svém blogu. Skoro všichni že třídy se mi smáli :(