Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Déjà vu: tenhle moment už jsem přece zažil/a… nebo ne?

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 9. května v 19:32.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Jenže to neznamená, že jsou informace od AI. Můžeš to použít aby ti řeklo, co všechno bys měla do článkh zahrnout, něco o Epilepsii, zkontrolovalo pojmy...

    Příspěvek z 9. května v 7:34.
    annefrankova v něm napsala:

    Pod autorkou s pomocí umělé inteligence

    Příspěvek z 8. května v 11:06.
    Cirilla12 v něm napsala:

    A kde je napsáno, že ty informace jsou od AI? 8-o

    Příspěvek z 8. května v 7:25.
    annefrankova v něm napsala:

    Tenhle článek je nepochybně zajímavý, i když já neberu déjá vu jako něco neobvyklého8-o. Upřímně nejsem si jistá správností informací od AI.8-o

    Příspěvek z 8. května v 0:45.
    Romulus-Caesar v něm napsal:

    Doposud stoprocentně nevíme nic. Je to zvláštní pocit, ale dlouho jsem ho nezažil

    Příspěvek ze 7. května v 16:03.
    riky5829 v něm napsal:

    Moc pekný a náučný článok! :-)

    Příspěvek ze 7. května ve 12:52.
    Mrazejk v něm napsal:

    Tenhle článek jsem tu na Alíkovi už četl..... a nebo ne? 8-o :-D

    Příspěvek ze 7. května ve 12:19.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Mně se to děje docela často. Moc hezký článek O:-)O:-)

    Příspěvek ze 7. května ve 12:03.
    Houmák v něm napsal:

    Me se to stane občas když mluvím s mámou, že mám pocit jako by to už někdy řekla. Třeba když mluvíme 8 o zcela nových událostech