Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Den otců - překvapte je něčím hezkým

  vydáno

  Nezapomněli jste na Den otců? Dnes, v neděli 18.6., je tento den. Pro mnohé tatínky je tento svátek opravdu významný. Ukažte jim, že je máte rádi, a něco jim kupte nebo vytvořte vlastní rukou či hlavou. I krátká básnička je vhodná. Pamatujte, že co je od srdce, to je nejhezčí.

  Chris Hemsworth (8. září 2013), © Reuters

  Mamince už jsme dárek dali na Den matek, teď ještě zbývá vymyslet něco originálního i tatínkovi. Většina rodičů má ráda, když jim jejich ratolest nakreslí nějaký pěkný obrázek nebo když jim napíšou básničku o tom, jak jsou skvělí. Nebojte se být originální a hlavně buďte prostě sami sebou. Nezapomeňte však, že každý tatínek má rád něco jiného a všichni z vás toho svého znáte dobře. Vymyslete něco, čím se mu opravdu zavděčíte, a řekněte tím, jak moc ho máte rádi.

  Jestliže nejste příliš dobří ve skládání básní či kreslení obrázků, nevěste hlavu. Vždy se najde něco, v čem jste lepší, a tím byste se měli řídit.

  Rád nebo ráda tančíš? Najdi si píseň, která se ti líbí a vytvoř si vlastní kroky. Řekni svými pohyby tatínkovi svoje "Mám tě rád/a". Neboj se však požádat maminku nebo třeba babičku o pomoc. Určitě ti poradí.

  Jsi spíše sportovní typ? Vezmi tátu na procházku do přírody. Někam, kde to máte oba rádi a kde se vám bude líbit.

  Kdyby se ti nic nedařilo a nevěděl/a by sis rady, prostě v neděli přijď za tatínkem, řekni mu, jak moc ho máš rád/a, obejmi ho a dej mu pusu na líčko. Táta bude velmi rád, že sis vzpomněl/a, a spolu s maminkou na tebe budou pyšní.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 18. června 2017 v 17:38.
  Verča-22 v něm napsala:

  HEZKÝ ČLÁNEK MÁLEM JSEM ZAPOMELA ALE NASTESTI NA POSLEDNI CHVILI DOHODLA SE ZNAMOU KTERA DELA V RESTAURACI A OBJEDNALA CELOU RODINU

  Příspěvek z 18. června 2017 ve 13:24.
  unous v něm napsala:

  Taťka má dneska i jmeniny, takže to oslavíme zaráz! Ale i tak děkuji za připomenutí, většinou na to zapomenu a nestihnu tak nic připravit.

  Příspěvek z 18. června 2017 ve 12:15.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Hezký článek