Alíkovina

Den s Alíkem v Zoo Praha 18.6.2014 pro všechny třídy za 1 Kč

vydáno  •  Pro učitele · Pro rodiče · Jak hrát jako třída · O co hrajeme? · Den s Alíkem
Všechny třídy, které se chtějí zúčastnit Dne s Alíkem v Zoo Praha a ve kterých jste nasbírali potřebný počet odložených mobilních telefonů na pomoc gorilám, se mohou zúčastnit Dne s Alíkem v Zoo Praha dne 18.6.2014.

Malý Kiburi v náruči u mámy. Jako každé mládě si prostě zkoušel, co všechno se dá dělat s jazykem., © archiv Zoo Praha

Podmínkou vstupu do Zoo Praha za 1,- Kč je účast ve hře Staň se záchranářem - pro třídy a sběr vysloužilých mobilních telefonů.

Všichni učitelé a všechny učitelky, kteří k 27.5.2014 zaregistrovali do hry svou třídu a projevili zájem o účast na Dni s Alíkem, obdrželi 29.5.2014 emailem oznámení o výhře pro svou třídu. Zároveň obdrželi odkaz na online dotazník. Odpovědi na dotazy umožní plynulou organizaci dne.

Dne s Alíkem se může za třídu zúčastnit tolik osob (děti a dospělých), kolik třída odevzdá před vstupem do Zoo Praha telefonů. Počet osob  může být navýšen a to zejména o dospělé osoby v doprovodu, případně počet osob nutný k vytížení dopravního prostředku. Platí ale, že i za tyto osoby navíc je nutné odevzdat mobilní telefon. 

Nepřihlásili jste se a přesto se chcete zúčastnit?

Kapacita vystačila pro všechny zájemce. Pokud jste hráli jako třída hru Staň se záchranářem, nasbírali jste potřebné odložené mobilní telefony a chcete se také s celou třídou zúčastnit Dne s Alíkem v Zoo Praha dne 18.6.2014, máte šanci. Vyplňte následující dotazník:

Dotazník pro potvrzení účasti na Dni s Alíkem v Zoo Praha dne 18.6.2014

Výlet do Zoo Praha pro každého

Už při startu hry jsme odhadovali, kolik z vás projeví zájem o Den s Alíkem v Zoo Praha 18.6.2014. Věřili jsme, že  kapacita 5.000 účastníků bude dostatečná pro všechny třídy, které budou mít o účast na Dni s Alíkem zájem. Vyšlo to. Skutečně každá třída, která uvedla při registraci do hry zájem o účast na Dni s Alíkem, získala školní výlet do Zoo Praha. Gratulujeme vám a děkujeme za přízeň.

Účast na Dni s Alíkem bude možná pouze s platnými pokyny, které budou učitelům zaslány  na základě vyplnění dotazníku nejpozději do 10. června 2014 emailem. V pokynech najdete informace ohledně:

  • dopravy
  • ideálního času příjezdu
  • umístění sběrného stánku Alík a výdeje vstupenek
  • doprovodného programu
  • a další užitečné informace

Telefony za celou třídu předá registrující učitel podle písemných instrukcí v den konání akce na místě, za ně pak obdrží vstupenky pro vstup do Zoo Praha. Vstupenky budou v den konání akce k dispozici pro takový počet žáků, který bude odpovídat počtu odevzdaných mobilních telefonů.

V rámci Dne s Alíkem proběhne v rámci Zoo Praha i doprovodný program v blízkosti nového pavilonu slonů. V rámci programu budou vylosování výherci hlavních cen hry Staň se záchranářem.

Sběrem vysloužilých telefonů přispívají účastníci společně na záchranu goril v rámci projektu "Podpořte strážce pralesa". Každý doručený telefon představuje příspěvek do sbírky na pomoc gorilám v hodnotě 10,- Kč. Děkujeme vám.


Autor: (13 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 30. května 2014 v 15:26.
soutezici3A v něm napsal:

jízdné

Je autobus zdarma z jakéhokoliv města?

Příspěvek z 14. května 2014 v 17:55.
Hledámkamarády v něm napsala:

Ahojahoj