Alíkovina

Deník mimoňky: Příběhy neohrabaný krasobruslařky

vydáno  •  Knihy
Je to již čtvrtý díl knižní řady Deník mimoňky. Kniha vypráví o dívce jménem Nikki. Její nejlepší kamarádky Zoey a Chloey se rozhodly zúčastnit se lední revue. Nikki řekla, že se k nim připojí, ale to ještě nevěděla, že neumí bruslit.

Už se s tím chystala praštit, jenomže zjistila, že s klukem, se kterým se právě začala sbližovat, to souvisí. Na lední revue si totiž měli vybrat nějakou charitu. Nikki nevěděla, koho má poprosit, a tak šla s Brandonem do jeho oblíbeného útulku. Nikki se tam moc líbilo a pár dní na to se dozvěděla, že se bude zavírat. Tak se rozhodla, že bude sponzorovat tento útulek Chlupáči v tísni. 

Protože ji to bruslení ne a ne jít, chtěla s ním přestat. Od majitelky útulku se ale dozvěděla, že Brandon je její vnuk, že mu zemřeli rodiče a že jestli jim nepomůže, útulek se zavře a Brandon odjede z města.

Jak to dopadne? Zachrání Nikki Brandona a útulek před katastrofou? Bude se jí v tom snažit zabránit její úhlavní nepřítel MacKenzie?

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 1. června 2014 ve 13:45.
Ambík v něm napsala:

super

4etla sem vše kromě 5,tu mě půjčíš ne?

Příspěvek z 30. května 2014 v 16:13.
VeveveriSs v něm napsala:

Moje BFF mi říkala, že je to fááááákt super deník tak doufám, že se k němu někdy dostanu :D425252516

Příspěvek z 24. května 2014 ve 21:11.
kakana v něm napsala:

já mám všechny

já mám všechny mimonky jsou super!!!!!10101010101010