Alíkovina

Deník mimoňky: Příběhy z neslavnýho života, 1. díl

vydáno  •  Knihy · Čtenáři píší Alíkoviny
Recenze knihy Deník mimoňky, Příběhy z neslavnýho života.
  • Autor: Rachel Renée Russell
  • Nakladatelství: Mladá fronta
  • Počet stran: 288

Nestačí, že NikkiJ. Maxwellová má otce, který se živí hubením brouků. Ještě se kvůli tomu dostane do prestižní soukromé školy, kam moc nezapadá. Z pohledu její zapřisáhlé nepřítelkyně MacKenzie, dokonalé dívky, která má vše, co je třeba, je Nikki prostě „mimoňka“. A toto je její deník.

Zachycující příhody každodenního života, například jak si chtěla z naslouchátka vyrobit luxusní hands-free, jak se snažila sbalit nejhezčího kluka a co zažívala se svými novými kamarádkami, Chloe a Zoey.

Mé hodnocení knížky:
Knížka se mi moc líbila. Je to taková dívčí verze Poseroutky, akorát že je lepší než Poseroutka, který je spíše určený pro kluky. Ale to neznamená, že ho nemůžou číst i holky. Ilustrace jsou nádherné a propracované. Opět lepší než u Poseroutky. Je vidět, že si na tom autorka dala opravdu záležet, a proto nemůžu dát jinak než 5 z 5. Někdy si připadám taky jako Nikki a všichni oblíbení lidé ve škole jsou KCO lidi. Dokonce máme ve třídě jednu holku, která by se výborně hodila pro roli Mackenzie.

Knížku vřele doporučuji všem holkám.

Autorka: (14 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 11. května 2016 v 19:40.
kajoslav v něm napsala:

pochvala

nej nej nej knižka :):):):):):):):):):):)

Příspěvek z 11. května 2016 ve 14:07.
danulika10 v něm napsala:

Reakce na SHINeeGirl:

souhlas

Příspěvek z 11. května 2016 ve 13:41.
SHINeeGirl v něm napsala:

:)

Taky doporučuji, četla jsem všechny díly Mimoňky a byly naprosto skvělé. SPíš se hodí pro mladší čtenářky ale straší taky neurazí 7