Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Deník snů

  vydáno  •  Volný čas doma
  Když se vám něco zdá a ráno se probudíte, tak je hezké si tento sen zapsat do nějakého sešitu, který si na to připravíte. Někdy si ze snu pamatujete jen málo, ale klidně si zapište i ty útržky.

  Jak čtou děti, © Profimedia.cz

  Budete-li si do deníčku zapisovat pokaždé, když se vám bude něco zdát, a budete si to dělat přehledně (vždy napíšete datum, kdy se vám to zdálo atd.), tak když si za několik dní, měsíců nebo i roků budete listovat tímto sešitkem svých snů, rozpomenete se na to a budete si připadat, jako by se vám to zdálo dneska v noci. A když si pod každý zápisek nakreslíte obrázek, bude to ještě hezčí.

  Pokud se vám nechce psát deník snů, je také velice hezké si udělat deníček, kam si budete zapisovat, co jste kdy dělali, nebo deníček, do kterého se vám podepíší všechny kamarádky, případně něco nakreslí - pak na ně budete mít navždy památku. Pokud rádi vymýšlíte básničky, tak když chcete, můžete si udělat i sešit, do kterého si budete zapisovat svoje básičky.

  Deníček si můžete vést i na AlíkoviNebo si můžete udělat deník, do kterého si nalepíte své nejkrásnější obrázky, které jste namalovali, či deník, kam si každý rok nalepíte svoji fotku - když si ho pak budete prohlížet, uvidíte, jak jste se pastupně měnili a jak jste vyrůstali. Když potom budete starší, bude určitě zajímavé se na to dívat. A doporučuji, pokud to je možné, nechat se vždy vyfotografovat na stejném místě.

  Teď už zbývá jen dodat: Hodně zábavy při vytváření deníčků!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (52)

  Příspěvek z 29. června 2009 ve 20:06.
  Hankaso v něm napsala:

  Reakce na Karolínka12345:

  Mě se taky někdy zdají uplně hororoví sny(např. z 22.6. na 23.6.2009 se mi zdálo že mam na balkoně čerta a bracha ho probudil a tak se u nás objevilo 1 000 000čertu a ti nas honili a  mi před něma utíkali,a nakonec jsme se zachramili jen díky moři a vodnímu-eshopu v kterim jsme si koupili skafandry a nadrfe z vzduchem jako maji potapěči,a skočili do pacifiku.    Hrůza co? ještě tet z toho snu nemůžu skoro spat

  Příspěvek z 29. června 2009 v 19:59.
  Hankaso v něm napsala:

  Deník snů

  Já si píšu deník snů už od 10let teť je mi 12let a nevim kam sem ho dala tak sem začala psat noví,protože se mi zdají pohátky a příběhy který jsem nikde nečetla ani neviděla v televizi. : - )

  Příspěvek z 9. června 2009 ve 14:55.
  ----good--girl--- v něm napsala:

  Reakce na Karolínka12345:

  ahojky hele to mě taky ale vždicky se mi tam objeví kluk ze třídy a já ho upe nesnášim a je to hrozný pak přemíšlím jak se tam dostal a je to zak bláznivííí a taky ty hororový sny ty mám ráda ale taky na ně hned zapomenu a nejhorověšjší sny jsou ty když si před tím něco přečtu třebe včeravečer jsem si četla wičky a je to dobrýý