Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Děti a volný čas

  vydáno  •  Volný čas venku
  Myslíte si, že děti jsou často venku?

  Justice Ratajczak a Katherine Brucková hrají Pokémon Go v Michiganu, © AP

  V poslední době děti tráví více času na technologiích než venku. A když jdou tedy ven, tak jedině s mobilem.

  Pamatuji si časy, kdy jsem na tuto technologii ani nepomyslela a byla od rána do večera venku s kamarády, dokud nezačaly svítit lampy. To už jsem s nechutí musela domů. Ale někdy mi rodiče dovolili zůstat déle. Byla jsem štěstím bez sebe.

  Teď už jsem o hodně starší, ale stejně pořád chodím ven, sice tam nehraji s dětmi hry co před několika lety, ale aspoň si zajdu zaběhat, zajezdit na kole, na procházku s kamarády a nebo se psem.

  Jsem ráda, že jsem nezapadla do této doby elektroniky. A co si o tom tématu myslíte vy?

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 24. srpna 2016 ve 22:13.
  fyrefli v něm napsala:

  hele

  holt se pořád nemůžem mlátit klackama navíc mobil není dobrej jen na hry a matiku taky se díky internetu můžeš dozvědět cokoliv chceš na internetu máš knihy a tak je ti sice hezký ale v době pedofilů bych se moc v noci po venku nepoflakovalaP.S. Internet patří k přirozenému vývoji lidstva ale jestli chceš můžeš se s ostatnímy lidmi co chcou zůstat v době kamené(jako ty) mlátit klackama jíst veverky(jelikož v parku nebo v lese nic jiného nezplašíš) a kdo se nepřizpůsobí ten vyhyne(to je zákon všech civilizací asi od tvé doby kamené) ale pamatuj si že pro výdobytky 21.století naši předci umíraly a prolévaly krev za internet,pouliční osvětlení , cesty do vesmíru,roboty , právo volit pro všechny občany,možnost studovat.Bráníš ve vývoji a nakonec sama zanikneš a nikdo si nevzpomeneže jsi vůbec kdy existovala

  Příspěvek z 23. srpna 2016 ve 12:37.
  Full_of_Hatred v něm napsala:

  Reakce na hatertvojemama:

  "hatertvojemáma" konečně nějakej chytrej člověk s dobrým názorem na věc :D

  Příspěvek z 23. srpna 2016 v 10:15.
  hatertvojemama v něm napsala:

  Reakce na klára91:

  já osobně nechápu proč ze sebe všichni dělají youtubery když ani nemají vybavení a dělají sh*ty jako třeba první vlog a ani neví co mají říkat a něco si prostě vymýšlí v průběhu videa což je chyba. ale někteří o na to mají vybavení a mají skvělé nápady a mají to už promyšlený tak to mají vetšinou dobrý! ale i tak já být některýma děckama z těch "informaček" a "prvích vlogů" od lidí co patří do té mizerné skupiny tak si ihned smažu kanál. a ještě je doost pitomý jak dělají i v nadpisech gramatický chyby. jako já tak občas udělám chybu jenže tamto jsou chyby, které bych dělala v první třídě, či ve školce. takže s tebo souhlasím že je doost mizerný jak ze sebe lidi dělají "velké youtubery" 45