Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Diamond Cats znovu?

  vydáno  •  Hudba

  Diamond Cats je originální složení dívčí skupiny z tanečního klubu ATS Junior: Týna Šlingrová, Kristýna Pecková, Niki Šneidrová, Hanka Hladíková. Skupina byla oblíbená mezi mládeží, jenže v roce 2015 se rozpadla. Proč se Diamond Cats rozpadly? Nebavilo je to? Neměly čas? Nebo se snad pohádaly? Nemohou začít znovu?

  Skupina Diamond Cats, © Jakub Ludvík

  Proč DC znovu?

  Je to docela složité. Mnoho lidí si totiž myslí, že se pohádaly. Nebo je to už nebaví. Ovšem opak je pravdou. Nepohádaly se, pouze již nebyl čas. Když byly aktivní, přišly o spoustu ze školních let. Pro přiblížení: něco ve smyslu jít si s kamarády na zmrzlinu... nebo jít na hřiště dovádět „s kámoškami“. Samými zkouškami a stresem si nemohly užívat „pravý život dítěte“ nebo „školní léta“. Nemohly být, jak to také samy popsaly, „teenagerky bez zkoušek a stresu“.

  Ovšem stará moudrost praví: „Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.“ Čili tím chci říct, že když dětství velice věnovaly zpěvu, je nasnadě, že by se v dospělosti mohly dát opět ke zpěvu, ať už jako sólistky, nebo jako skupina klidně s jiným názvem.

  Dejme si příklad s nyní aktivní skupinou pod názvem Maroon 5. Původně se jmenovala Kara’s Flowers. Na střední i dále na vysokou se oficiálně rozpadla (stejně jako skupina DC, také šly studovat) a po skončení studia mírně obměnili členy a hrají dodnes. To je příklad skupiny, jejíž členy to postě bavilo a chtěli to. Jenom neměli kvůli škole čas.

  Poté je ještě druhý typ skupiny, jejíž ukázkový typ je Spice Girls. Ty se vůbec neznaly. Vybírali je jen podle vzhledu. Poté je zavřeli do studia a museli je učit zpívat.

  Ovšem skupina Diamond Cats mi přijde jako ten první ukázkový typ. Neumím předpovídat budoucnost, ale prostě mi to tak přijde. Všichni milovníci Diamond Cats, hlavy vzhůru. Ještě tu je nějaká naděje. Naděje umírá poslední.

  Pro příklad vkládám pár jejich videí:

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (20)

  Příspěvek z 28. června 2019 ve 12:43.
  andyell v něm napsala:

  Já si taky myslím žezpívají moc hezky. (8:°)R^R^

  Příspěvek z 14. prosince 2018 v 10:46.
  číča800 v něm napsala:

  Zpívaj docela hezky$>

  Příspěvek z 28. července 2018 v 8:11.
  EndorsedCord156 v něm napsal:

  viky-10:Já taky strašně moc!