Alíkovina

DinoPark nás moc bavil

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Povídky
Ráda bych vás pozvala na návštěvu DinoParku. Vydali jsme se tam na výlet o prázdninách a moc se nám tam líbilo.

Dinopark v Plzni láká tisíce malých návštěvníků., © MAFRA

Koncem července jsem jela s mojí mladší sestrou Lucinkou a rodiči do DinoParku v Liberci. Hned u vchodu do DinoParku jsme uviděli obrovskou hlavu dinosaura. Když jsme se v areálu zorientovali, vydali jsme se k obrovskému Tyranosaurovi Rexovi.

Alíkův tip

Teď můžete do DinoParku jen za 1,- Kč. Akce platí v DinoParku Harfa v Praze a platí až do konce listopadu.

Dinopark za korunu

Tyranosaurus Rex byl z gumy, hýbal se a strašně řval. Moje sestra Lucinka se ho děsně bála a chtěla pryč. Tak jsme šli do herny, kde byl malý dinosaurus. Bylo tam ovládání dinosaura. Mohli jsme si vyzkoušet jeho ovládání nebo jak vydává strašidelné zvuky. Když to moje sestra uviděla a vyzkoušela, tak se přestala bát a začala se smát. A hned chtěla jít dál.

Došli jsme k 3D kinu, kde jsme si vzali 3D brýle. Když to konečně začalo, tak se okolo nás objevili živí dinosauři. A když jeden běžel okolo mě, tak jsem si ho chtěla pohladit. Na žádného jsem sáhnout nemohla, protože nebyli opravdoví. V 3D kině jsem byla poprvé a moc se mi tam líbilo.

Náš výlet do DinoParku jsme zakončili procházkou v parku. V parku jsem kromě dinosaurů viděla také pravěkého člověka a mamuta. Někteří dinosauři byli opravdu strašidelní. Když jsme pak odcházeli, viděli jsme na střeše obrovského dinosaura. V DinoParku se mi strašně líbilo a chtěla bych tam jet ještě jednou.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 13. listopadu 2013 ve 21:34.
pipi20 v něm napsala:

pipi20

jámam ráda dinosauri ato jsem holka1010101010101010101010101