Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Disney Junior představuje superagenta Oso a další hrdiny

  vydáno  •  Volný čas doma · Filmy · Předškolákům · Soutěže
  Mickey Mouse a myška Minnie z Mickeyho klubíku, roztomilý panda Oso ze seriálu superagent Oso, slon Elevan ze Středodžungle, Manny a jeho mluvící nářadí a další staří známí tě čekají každý den ráno na Disney Junior, přidají se k nim i úplně noví kamarádi ze seriálů Jake a piráti ze Země Nezemě a Příběhy z úlu.

  © archiv Disney Junior

  Jake a piráti ze Země Nezemě vypráví příběh Jakea a jeho kamarádů Izzy a Kubíka, kteří se společně na své lodi Bucky plaví na honbě za pokladem. Ať už je poklad ale jakýkoliv, jejich hlavní nepřítel, Kapitán Hook, udělá cokoliv, aby ho dostal on. Pomůžeš Jakeovi a jeho kamarádům nalézt poklad?

  soutěž

  Dvacet z vás může vyhrát balíček Disney Junior v soutěži, která běží až do 12. června v rubrice soutěží na serveru Alík.cz
  Nové pořady doplní také série 12 animovaných básniček Na slovíčko s básničkou. Tři z nich – Maminčina písnička, Hvězdička a My dva namluvila pro Disney Junior herečka Sabina Laurinová. Každá z básniček je umístěna do prostředí klasických animovaných disneyovek, jako jsou Bambi, Dumbo či Lady a Tramp. 

  Roztomilé postavičky, klasické disneyovské vyprávění, plno hudby a her dělá z Disney Junior místo, kde se ráda sejde celá rodina. Skvělá kombinace animovaných a dobrodružných seriálů zaručí, že si s Disney Junior užiješ spoustu legrace.

  Nový programový blok Disney Junior můžeš sledovat na Disney Channelu každé ráno od začátku letošního června. Nově vysílaný blok Disney Junior nahradil Playhouse Disney a vysílá pořady pro děti ve věku 2 – 7 let.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (31)

  fila123 v něm napsal:

  Jeix byl lepší !

  Jetix a Jetix max byl lepší než disney channel a disney junior! ! !

  kukkik v něm napsal:

  Reakce na myš-morber:

  pravda, ti režizéři by se měli vážně zamyslet co to dělaj za hlouposti, když dávaj pohádky pro malý děti tak jsou vzhůru jen teenageři a když dávaj pořady pro teenagery tak vstávaj malý děti a teenageři jdou do školy.  Nevím kdo to tam řídí ale podle mě tuto stanici velmi brzo dovede do krachu

  kukkik v něm napsal:

  Stařec

  Podle mě byly pořady na   Foxkids a Jetix mnohem lepší než ty dnešní. Ty nové jsou s prominutím pěkná snůžka pí*ovin. Z těch vážně kvalitních ze starších dob bych vyjmenoval :    1.Co je Andy   2.Divoký pirát Jack  3.Pozor zlý pes! 4.Tajné spisy psů vyzvědačů  5.Klíšťák 6.Totally- špionky ale staré díly  7.Oggy a švábi  8.Život s Louiem.   9.Inspektor šikula  10.Robobrouk

  Bylo jich možná ještě pár ale na názvy si už nevzpomenu. Toto je opravdu výčet toho nejlepšího co mi tato stanice přinesla ale poslední dobou se z ní stává to nejhorší co může být. 27