Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Dobrodružství obestřené tajemstvím

  vydáno  •  Kultura · Filmy
  Pokud fandíš výstřednímu humoru a chceš si užít napínavé dobrodružství plné záhad, sleduj nový seriál Městečko záhad na Disney Channel.

  Městečko záhad, © Disney

  Představ si, že tě rodiče pošlou na prázdniny na místo, které nejen že není takové, jak sis ho představoval, ale navíc je i trochu strašidelné a tajemné.

  Hlavní hrdiny, sourozence Dippera a Mabel, jejich rodiče pošlou na prázdniny do zdánlivě obyčejného městečka. Na první pohled čeká Dippera a Mabel celkem nudné léto. Mají ho strávit se svým prastrýcem, "Zlejdou Stanem". Především Dipper je hodně skeptický, protože rád zažívá nové věci a tohle vypadá na ty nejnudnější prázdniny. Jeho sestra Mabel je o něco optimističtější a doufá, že možná právě tady najde pravou lásku.

  Po příjezdu do městečka, ale najednou vše dostává nový rozměr. Zlejda Stan je opravdový podivín a dvojčata zjišťují, že to možná naopak budou ty nejzábavnější a nejpodivuhodnější prázdniny, co kdy zažili. A co je tedy čeká?

  Fotogalerie

  Zlejda Stan si v městečku zbudoval atrakci s názvem Tajemná chýše. V tomto domě strýček shromáždil nejrůznější předměty opředené tajemstvím, na které láká turisty, a snaží se z nich dostat co nejvíce peněz. Vše pak ještě umocní nález záhadné knihy, kterou Dipper objeví v tajné lesní skrýši. V knize se dozvídá o mnoha záhadách, které jsou s místem spjaté, jako například, že zde žijí Gnomové či Zombie.

  Dipper je nadšený a nejraději by se hned pustil do hledání těchto příšer a všechno důkladně prozkoumal. Zároveň, ale musí dávat pozor na svoji setru a plnit úkoly, které sourozencům přichystal Zlejda Stan.

  I když se postupně v jednotlivých epizodách seriálu dvojčatům podaří odhalit nejrůznější záhady, hlavní tajemství malého města před nimi zůstává skryto. Podaří se jej dvojčatům odhalit? A jak se nakonec vyrovnají s úkoly svého milujícího prastrýčka Stana?

  Pokud chcete znát odpověď na tyto otázky a zažít u toho dobrodružství společně s Dipperem a Mabel sledujte "Městečko záhad" na stanici Disney Channel.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 4. prosince 2012 ve 21:48.
  vasek777 v něm napsal:

  Jo ujde to

  ten první dil byl super a ty ostatní taky4415

  Jarouse v něm napsal:

  DOBRÝ

  koukám se na disney chanel už dlouho a chtělo to něco akčního tak a zrovna to přišlo MĚSTEČKO ZÁHAD 26

  Mery v něm napsala:

  Hezký článek

  Moc hezký článek, bude to zajímavé. 25