Alíkovina

Dobrodružství Toma Sawyera: 6. kapitola, Strašidelný dům

vydáno  •  Audioknihy
6. kapitola audioknihy Dobrodružství Toma Sawyera.

Audioknihu Dobrodružství Toma Sawyera vydal na CD Supraphon, zakoupit ji můžete i online například u partnera na ší hry, Audioteka.cz, © Supraphon

Ve spolupráci s Audioteka.cz a Supraphoneline rámci Alíkovy hry „Pátrej & Poslouchej“ můžete na Alíkovi poslouchat toto léto úplné znění audioknih s letními dobrodružstvími. K nim patří i audiokniha Dobrodružství Toma Sawyera na motivy dobrodružného románu Marka Twaina.

Jedna z nejznámějších knih pro děti amerického spisovatele Marka Twaina vychází v dramatizované podobě v edici Za dobrodružstvím.

Audioknihy s letními dobrodružstvími vám přinášíme společně s partnery hry:

Audioknihu Dobrodružství Toma Sawyera vydal na CD Supraphon, zakoupit ji můžete i online například u partnera na ší hry, Audioteka.cz
Audioteka.cz, logo
Supraphonline.cz, logo

V příbězích dvou chlapců Toma Sawyera a Huckleberryho Finna je spousta napětí, nebezpečí a tajemství, ale také humoru a romantiky. Oběma přátelům jde občas i o život, když například usvědčí vraha Indiána Joa, odplují na pustý ostrov, nebo zabloudí v jeskyních.

Twainova dobrodružství jsou oslavou dětské fantazie a touhy po vzrušujících zážitcích.

V nahrávce můžete slyšet v dětských rolích Jiřího Ornesta, Václava Knopa a Naďu Konvalinkovou, tetu Polly představuje Marie Marešová, soudce Vladimír Ráž, učitele Svatopluk Beneš, Indiána Miloš Hlavica, šerifa Martin Růžek a řada dalších známých herců.

O půlnoci na hřbitově s Tomem Sawyerem zažijete to pravé dobrodružství...

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!