Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Doctor Who

  vydáno  •  Filmy, divadlo a muzikály
  Jednou jsem s mladší sestrou hledala nějaký dobrý pořad a našla jsem seriál Doctor Who. Jakožto milovník všeho nemožného jsem ho začala sledovat. Kdybych ale nepotkala moji kamarádku, tak vůbec nechápu, o čem ten pořad je. Pokusím se vám to tedy vysvětlit.

  Doctor Who: The Adventure Games, © Alík

  Na seriál Pán času  jsme se sestrou narazily na ČT2. Konkrétně to byl díl Nemožná planeta, ve kterém byl 10. doctor a Rose. Postupem času jsem se začala dívat pravidelně, ale stále jsem nechápala, o co tam přesně jde. 

  Porozuměla jsem tomu, až když jsem se seznámila s kamarádkou, která měla tu trpělivost, že mi to vysvětlila. Dozvěděla jsem se například, že doctor, na kterého se dívám, je 10. doctor. Začala mě taky zasvěcovat do celé historie DW. T.A.R.D.I.S., což je jeho modrá budka, která je zevnitř větší.

  Mým nejoblíbenějším docem se stal 10. doctor, nejoblíbenější příšerkou plačící anděl a nejlepším companionem (společník) Jack Harkness.

  Začala jsem sledovat DW v angličtině a zjistila jsem, že český dabing není nejlepší. Zatím sleduji jen obnovené série. K původním sériím jsem se ještě nedostala, ale od kamarádky vím, že jsou super.

  Jediné, co mi vyrazilo dech, byla regenerace 11. doca. Když mě někdo naštve, tak ho od té doby posílám na Trenzalorské pláně a exterminate, dodávám.

  Stala se ze mě Whovianka, později WhoLock(DW a Sherlock). Chtěla bych to rozšířit ještě na SuperWhoLock(Supernatural, DW a Sherlock), ale s tím budu muset chvíli počkat.

  Moje sny se podstatně liší od snů ostatních holek v mém věku. Zatímco ostatní sní o velké lásce, já sním o modré budce, která je zevnitř větší.

  Dokonce jsem dostala přezdívku po jedné postavě z DW. Moje přezdívka je Mickey, po příteli Rose.

  Pro ty, kteří by o seriálu chtěli zjistit víc

  Oficiální stránky pořadu:

  http://www.bbc.co.uk/programmes/b006q2x0/episodes/guide

  České stránky fanoušků:

  http://www.edna.cz/doctor-who/

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 27. dubna 2014 ve 21:45.
  naťous101 v něm napsala:

  odkaz

  Taky koukam na doktora casu a nejradsi mam ten dil s placicimi andeli2427

  Příspěvek z 11. dubna 2014 v 15:29.
  vendy1379 v něm napsala:

  10.

  10. doktor je nejlebsi a bylo dost smutny, kdyz Rose zustala v tom paralernim vesmiru a doktor tam byl u te zdi a brecel27

  Příspěvek z 11. dubna 2014 v 15:24.
  vendy1379 v něm napsala:

  To znám

  To je super, hezkej a nejlepší seriál, co znám!26 Já viděla všechny dily je to supeeeeeeeer26444444111333888101010262626