Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Dokonalé holky

  vydáno  •  Kamarádi
  Taky máte ve třídě tu „dokonalou“ holku, se kterou by chtěl chodit každý kluk a která je moc dobrá na to, aby se s vámi bavila?

  Mini šortky by holkám neměly v létě chybět. Nosí se k nim delší trička s potiskem nebo ležérní sportovní košile. Vhodný doplněk je slamák., © archiv Roxy

  Myslím si, že všude se někdo takový najde. Někdo, kdo se s vámi bude bavit jenom, když její nejlepší kamarádka, kterou mimochodem navádí k horšímu chování, nepřijde do školy a ona si tím pádem bude připadat sama a odstrčená.

  Někdo tak sebevědomý, že to o ní budou tvrdit i vaši klučičí kamarádi, o kterých si ona myslí, že by jí stačilo lusknout prstem a oni by přiběhli. Někdo, kdo si myslí, jak je dokonalý. A to jenom proto, že o ni jiní kluci projeví zájem. 

  Může to vypadat, že taková opravdu je, ale věřte mi. Každý, každý z těch kluků nakonec zjistí, jak otravná je a jí samotné časem taky určitě dojde, že se chovala hloupě.

  Dospěje a bude mít dobré vzpomínky na to, jak byla na základce oblíbená. Ale co vy? Nechcete přece mít vzpomínky o tom, jak vás otravovala jedna „dokonalá“ holka. Chcete přece mít svoje vlastní vzpomínky, ne? Tak ji přestaňte pomlouvat za rohem, i když víte, že ona to dělá. Žijte si svůj vlastní život s vlastními kamarády. Pokud ovšem nechcete být jako ona. 

  Ano, každý jednou zatoužil být ten oblíbený. Ten/ta, se kterou chtějí všichni být ve skupině. Nebo jsem to jenom já? Nemyslím si. Takže pokud takový chcete být, buďte takoví.

  Budou to vaše vzpomínky. Je na vás, jestli v nich uvidíte tu nejoblíbenější holku ze třídy, tu holku, která ji pomlouvá za rohem, nebo úplně jinou holku, která se směje se svými kamarádkami. Je to jenom vaše rozhodnutí.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 26. června 2015 v 18:56.
  vikanocka11 v něm napsala:

  Jasné

  Taky máme takovou

  Příspěvek z 14. června 2015 v 9:39.
  sikulove v něm napsala:

  Taky

  Taky máme ve třídě takovou dokonalou holku......

  Příspěvek z 8. června 2015 v 18:05.
  anicka v něm napsala:

  ano

  moc hezké ale již jsem to zažila a moc hezké to není když tě šikanujou...