Alíkovina

Doporučení dvou sportů

vydáno  •  Sport

Dnes vám představím dva sporty, které můžete zkusit. Doufám, že se vám článek bude líbit.

Sport Atletika , © Barni1

Zdravím tě u článku o sportu. Sport je koníček, při kterém se pohybujeme, což je skvělé. Dnes vám chci představit pár sportů jak pro kluky, tak i pro dívky

1. Fotbal

Fotbal je nejznámější sport, který jistě znáte. Kopete míčem a snažíte se trefit protivníkovi do brány. Fotbal není jen o tom, že se kope, také se tam posiluje, abyste nebyli žádní slaboši, protože jinak by do vás někdo kopnul míč a vy byste brečeli, že vás to bolí. Hrají se také různé zápasy, které bývají zábavné. Myslím si, že by to kluci rozhodně měli zkusit!

2. Gymnastika

To je sport, při kterém děláte různé cviky, např. provaz, rozštěp, hvězdu a flik. Tento sport je hodně namáhavý a není to jednoduché. Když chodíte na tréninky, tak je máte většinou 3x týdně. Můžete ji také dělat doma, ale s dohledem rodičů, kdyby se něco stalo. Já sama ji dělám doma a řeknu vám, že mě to baví. Každopádně berou na kroužky většinou jen od 3 do 7 let, což je trochu nevýhodné.

Dnes jsem vám představila pouze dva sporty, protože mám s nimi zkušenost. Doufám, že se vám článek líbil. Já se s vámi loučím, tak zatím, vaše Maggie.

Autorka: (10 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 17. dubna v 7:11.
RetardovanaOvce v něm napsala:

Lidi, zkuste badminton nebo jízdu na koni. ;-D

Příspěvek z 19. března v 17:55.
magdalenka09 v něm napsala:

Majacos chápu tě já jsem totiž doporučovala z osobní zkušenosti a tak

Příspěvek z 19. března ve 4:39.
majacos v něm napsala:

Já mám raději víc aktivní (nebo živější) sporty, než je gymnastika. Ráda třeba jezdím na kole, dělám rychlochůzi nebo běhám. Pak taky hraju na bicí, což je dooost slušný kardio :-)