Alíkovina

DVD Divočina

vydáno  •  Kultura
Partička chlupatých přátel uprchne z městské ZOO na záchrannou výpravu poté, co je Ryan, syn lva Samsona omylem odvezen do divočiny. Jenže ve chvíli, kdy opustí brány zoo se ukáže, že velkou a bláznivou džunglí se může stát i město New York.

Divočina - Fotografie z filmu Divočina (2006), © Falcon

Režisér filmu Divočina (The Wild) - Steve „SPAZ“ Williams je rodilý Kanaďan. Proto se snažil ve filmu ukázat aspoň kousek rodné země: ve snímku hrají jeho hrdinové zvířecí verzi curlingu, populárního kanadského sportu. Na plátně se objeví také kanadské husy, které vtipkují o přecházení přes kanadskou hranici, a jednoho z tučňáků (MC) v původní verzi nadaboval kanadský sportovní komentátor Don Cherry.

A hrdinové příběhu?

  • SAMSON - lev s mohutnou hřívou a šampion v želvocurlingu je hlavní atrakcí newyorské zoo. Své zvířecí kolegy a syna RYANA neúnavně zásobuje hrůzostrašnými historkami o životě v divočině.
  • BENNY – veverka a Samsonův nejlepší kamarád. I přes svůj nevelký vzrůst zatouží po skoro čtyřmetrové žirafě BRIDGET.
  • NIGEL – koala unavená věčnými narážkami svých zvířecích přátel. Hledá způsob, jak se svého vzhledu plyšového medvídka konečně zbavit.
  • LARRY - Šest a půl metru dlouhá anakonda je sice nejdelším zvířetem v zoo, ale ne zrovna nejbystřejší. Larry je velmi pružný a vždy připravený přiložit ruku k dílu, proto se během příběhu stane kladkou, tyčí, volantem i prakem, který dokáže na pozoruhodnou vzdálenost vystřelit lva.
Divočina - foto
Autor: (7 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!