Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  DVD G-Force

  vydáno  •  Kultura · Filmy
  Tvůrci snímku G-Force si pohráli s myšlenkou, jak by to dopadlo, kdyby se geneticky upravila a důkladně vycvičila zvířata. Tajný vojenský program s výcvikem zvířat slaví první úspěchy. Elitní jednotka morčat G-Force je připravena zachránit celý svět.

  Z filmu G Force, © Falcon

  Hlavou celé tajné operace je spravedlivý Darwin, expertem na zbraně Blaster, Juarez je úžasnou specialistkou na bojové umění a posledním z hvězdné čtyřky je Hurley, kterého nikdo a nic nezastaví.

  Partě neohrožených morčat pomáhá ještě Mooch, specialista na průzkumné muší operace, a slabozraký krtek Speckles, IT odborník, či "ajťák", chcete-li.

  Chlupatí hrdinové proti sobě mají skutečně zákeřného protivníka - Leonarda Sabera, majitele společnosti Saberlink. Saber má připravený důmyslný plán na ovládnutí celé planety.

  DVD G_ForceSystematicky proniká do všech koutů světa svými na první pohled nenápadnými elektrickými spotřebiči. Jak se později ukáže, do každého spotřebiče vkládá kód, díky kterému se pak i z obyčejného kávovaru či mikrovlnné trouby může stát dálkově ovládané monstrum.

  Leonard Saber však není jediným protivníkem G-Force. Jejich "kolegové" z FBI si totiž dlouho nechtějí přiznat, že chlupáči by mohli zvládnout něco lépe než oni. Jak vše nakonec dopadne a jaké nástrahy musí zvláštní jednotka zvířecích špiónů podstoupit, to už vám prozrazovat nebudeme. Snad jen to, že o honičky a vypjaté situace tu není nouze.

  genetické úpravy

  Metla nebo spása lidstva?

  Genetické úpravy hýbou dnešním světem. Lidé se snaží "opravit" přírodu ve svůj prospěch. Tedy například tak, aby rostliny byly odolnější proti škůdcům. Nápad je to bezesporu ušlechtilý. Ať už jsou to úpravy rostlin (kukuřice, brambory, sója) nebo živočichů (američtí vědci vyšlechtili geneticky modifikované komáry, kteří nepřenášejí malárii a navíc jsou schopni vytlačit z přírody infikované komáry). Zatímco jedni takovým úpravám fandí, druzí se jejich důsledků bojí a ptají se: co by se stalo, kdyby se nám jednoho dne svět vymkl z rukou?

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (21)

  Příspěvek z 20. února 2010 v 15:03.
  kikinka422 v něm napsal:

  G-force 2

  Tak už to mám stáhlé a můžu to všem mooooooooooc mdoporučit!! Je to fakt super filmík a jsem ráda, že ho mám 1010101077716161616161616161625252525262624242121

  Příspěvek z 19. února 2010 v 19:20.
  kikinka422 v něm napsal:

  G-force

  Teď si ho stahuji a jak vydím podle ostatních příspěvků, mám se na co těšit! Ukázky mě moc zaujaly tak uvidíme :)25107424

  Příspěvek z 19. února 2010 v 17:17.
  Kapřík10 v něm napsal:

  Reakce na Kapřík10: