Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ewa Farna chystá turné i nové CD. Posluchače pozve do virtuálního světa

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  Někdy to vypadá, jako by Ewa Farna byla spíš virtuální než skutečná bytost. Šestnáctiletá rodačka ze severomoravské Vendryně se křížem krážem přemisťuje po celé České republice. A nejen to. Nemálo posluchačů a fanoušků má také v sousedním Polsku a na Slovensku.

  Buď virtuální, © archiv

  Jenže kromě toho je druhým rokem také studentkou gymnázia v Českém Těšíně. A tak kromě koncertů, charitativních akcí, rozhovorů a vystoupení v médiích musí zvládat i středoškolskou látku.

  Buď virtuální na Ewa tour 2009

  Letošní část Ewina turné odstartuje v úterý 3. listopadu v Brně. Pak se na ni mohou těšit posluchači v Pardubicích, Liberci, Zlíně a Opavě. Závěrečný koncert je naplánován na neděli 6. prosince do Velkého sálu pražské Lucerny. Vstupenky na jednotlivé koncerty budou stát od 190 do 300 korun a první termíny jsou již v předprodeji.

  Po šesti koncertech v České republice plánuje Ewa a její tým pokračování na jaře. Zamíří na Slovensko a samozřejmě také do Polska. Koncerty se uskuteční v menších a středních halách. Podobně jako při loňském turné půjde o rockovou show s řadou překvapení.

  EWA o desce Virtuální

  Moc se na to těším, myslím, že deska je dobře připravená. Texty mají silnější obsah, myslím, že mohou zaujmout i širší publikum, nejen ty nejmladší," míní Farna, která na novou desku sama přispěla čtyřmi texty.

  Na loňském turné Ewa snowboardovala přímo na pódiu, jako kočka se houpala na síti nebo se vznášela nad hlavami diváků na houpačce. I tentokrát se můžete těšit na kaskadérské kousky Ewy i členů její kapely.

  "Díky velkému zájmu pořadatelů bude i jarní část turné pravděpodobně doplněna o pár koncertů v Česku," prozradila manažerka Ewy, Míša Kocourová. Jako ochutnávka a pozvánka na turné se v rádiích objeví titulní píseň chystaného alba, skladba Toužím.

  Soutěž pro fanoušky: Buď virtuální

  Při loňském turné se osvědčila soutěž pro fanoušky a tak si i letos přijdou na své. Nebude to však tentokrát klání v pěveckých dovednostech. V duchu názvu turné se i fanoušci vypraví do virtuálního světa. Soutěž o nejlepší vlastní foto s virtuální podobou už odstartovala na stránkách www.ewafarna.cz a zapojit se můžete do 30. listopadu třeba i vy. 

  EWA hostem TV Óčko

  V pořadu inbox Ewa představí nový klip, který se točil v Polsku. Dozvíte se, jak je na tom Ewa s láskou, co má společného s Lady Gaga.
  Čas vysílání
  Pondělí 28. září 17:00
  Úterý 29. září 10:00

  O nástrahách virtuálního světa ví Ewa své. Jen se zkuste podívat na Alíka, ale i kamkoli jinam, kolik "zaručeně pravých" uživatelů jménem Ewa Farna objevíte. Nezřídka se stává, že si někdo pročte její životopis na oficiálním webu nebo pár rozhovorů v časopisech a pak se za Ewu vydává.

  Klidně si s někým i po koncertě domluví falešná (virtuální) Ewa schůzku. Jaké zklamání pak může vzniknout, to jsme psali v článku Jen jedna Ewa je ta pravá. Která?

  Proto pokud budete potřebovat skutečně pravdivé informace, uděláte nejlépe, když navštívíte oficiální stránky www.ewafarna.cz. Svůj profil si Ewa založila také na facebooku. Momentálně tam má 5 449 fanoušků a stále přibývají další.

  Další články

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  roztleskávačka2 v něm napsal:

  Ewička Farnička

  Ewa je supeeer zpěvačka.    1010101010

  Příspěvek z 29. září 2009 v 19:00.
  krokodyldandy v něm napsal:

  Ewa Farna

  Ewa Farna je tou neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej zpěvačkou na světě myslím si že na to kolik jí je tak zpívá suprově a podle mě se bude ještě pořád zlepšovat.25191674441026

  Příspěvek z 28. září 2009 v 11:21.
  Natesh v něm napsal:

  ewička

  Me je 13 a memu synovi 2 měsíce
  ten ji primo zboznuje ewa je proste nejlepsí41025
  nenavidim Hanu Montanu5