Alíkovina

Ewa Farna: Jedna z mála zpěvaček, kterou nezkazil showbyznys

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Pozvánky
Ewu Farnou zná už pravděpodobně každý. Proslavila se hitem Měls mě vůbec rád a nyní už má suprově rozjetou kariéru. Rozhodla jsem se vám o ní napsat, aby jste ji i vy více poznali a třeba si ji i oblíbili.

Proč poslouchat Ewu? Já mám hodně důvodů.

Česká tvorba

To je v dnešní době fakt super, protože každý chce za každou cenu nazpívat anglickou písničku, o které se do týdne neví, protože ji prostě půl národa nerozumí.

Skromnost

Znáte nějakou zpěvačku, která by vstoupila ve 12 letech do showbyznysu a po 8 letech by byla stále ta skromná dívka jako na začátku? Ne? Já jo, Ewu.

Vzor pro mladé lidi

Může být vzorem pro děti, mladé a klidně i dospělé. Dokazuje, že když se chce, lze všechno. Může mít kapelu, studovat práva, vystupovat a stále bude vždy a pořád usměvavá a slušná holka. Sami si přiznejme, že slušnost už se ve světě vytrácí a Ewča se jí snaží stále udržet a ještě ji šířit mezi mladé. Nechcete se přidat?

Koncerty

Její koncerty rozhýbou každého. Ona do toho prostě dá vždycky všechno a to i v době, kdy zrovna jí není nejlíp, nebo je nemocná.

Svůj styl

Má svůj styl v hudbě, v módě a i v životě. Nenechává se ovlivňovat mediálně známějšími osobami.

Vlastní názor

Že napíše bulvár ne zrovna oslňující článek o tom, co Ewa řekla? Nikdy toho nelituje. Má svůj názor a svojí hlavu. A popravdě, spíš všichni souhlasí s Ewčou, než s autorem článku.

Aktuálně

Ewě už je 20 let,  vydala polskou desku (W)inna (v překladu Vinná, či jiná).
V lednu by měla vyjít její nová česká deska.

Koncerty:       www.ewafarna.cz
Facebook:    www.facebook.com/pages/Ewa-Farna/77702235732?fref=ts 

Nový videoklip:

 Tak co, myslíte si, že je Ewča fajn? 

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 21. ledna 2014 ve 20:50.
Katy3 v něm napsala:

Reakce na Kokikolka:

Tak zpívá česky i polsky. Polské poslouchat nemusíš ;) Jinak já ji rozumím i v té polštině, už rok se jí učím.. :D
Jinak tvůj názor na její reakce v superstar. Nebudu tě podle toho soudit, napsala jsi svůj názor, já ho respektuji a ty respektuj nás. Ona prostě rozdělila lidi na ty, který její humor bavil a na ty, kterým se zdál trapný. Je to o každém člověku. ;)
Jinak děkuji za tvůj názor, nemusíte mít všichni stejný názor.. 16

Příspěvek z 13. ledna 2014 ve 20:21.
Kokikolka v něm napsala:

Ewa Farna

Mám malou připomínku k tomu, že zpívá česky a my jí tím pádem dobře rozumíme. Jenže já se anglicky učím už celkem dlouho, a tak většině písniček rozumím. Ale když naše milá Ewa začne zpívat nějakou písničku v polštině, a že jich taky pár má, tak mi netvrďte, že tomu rozumíte. Co je srozumitelnější? Angličtina, nebo polština? A úplně souhlasím s příspěvkem od další uživatelky Alíka Salvatore_. Má pravdu. Já se na Československo má talent nedívala, a to jenom díky ní. Nechci být její hater, avšak mi tam přišla neskutečně trapná. S tím, jak se tam předváděla. Také částečně věřím, že něco bylo od produkce, ale něco bylo i z její hlavy. A kdyby náhodou, omlouvám se Salvatore_ za to, že jsem jí zmínila ve svém příspěvku.

Příspěvek z 3. prosince 2013 v 16:47.
Katy3 v něm napsala:

Reakce na Salvatore_:

Zdá se ti tady divná?! :http://www.youtube.com/watch?v=SUHAZcu6EDo