Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ewa Farna: Jedna z mála zpěvaček, kterou nezkazil showbyznys

  vydáno  •  Pozvánky
  Ewu Farnou zná už pravděpodobně každý. Proslavila se hitem Měls mě vůbec rád a nyní už má suprově rozjetou kariéru. Rozhodla jsem se vám o ní napsat, aby jste ji i vy více poznali a třeba si ji i oblíbili.

  Proč poslouchat Ewu? Já mám hodně důvodů.

  Česká tvorba

  To je v dnešní době fakt super, protože každý chce za každou cenu nazpívat anglickou písničku, o které se do týdne neví, protože ji prostě půl národa nerozumí.

  Skromnost

  Znáte nějakou zpěvačku, která by vstoupila ve 12 letech do showbyznysu a po 8 letech by byla stále ta skromná dívka jako na začátku? Ne? Já jo, Ewu.

  Vzor pro mladé lidi

  Může být vzorem pro děti, mladé a klidně i dospělé. Dokazuje, že když se chce, lze všechno. Může mít kapelu, studovat práva, vystupovat a stále bude vždy a pořád usměvavá a slušná holka. Sami si přiznejme, že slušnost už se ve světě vytrácí a Ewča se jí snaží stále udržet a ještě ji šířit mezi mladé. Nechcete se přidat?

  Koncerty

  Její koncerty rozhýbou každého. Ona do toho prostě dá vždycky všechno a to i v době, kdy zrovna jí není nejlíp, nebo je nemocná.

  Svůj styl

  Má svůj styl v hudbě, v módě a i v životě. Nenechává se ovlivňovat mediálně známějšími osobami.

  Vlastní názor

  Že napíše bulvár ne zrovna oslňující článek o tom, co Ewa řekla? Nikdy toho nelituje. Má svůj názor a svojí hlavu. A popravdě, spíš všichni souhlasí s Ewčou, než s autorem článku.

  Aktuálně

  Ewě už je 20 let,  vydala polskou desku (W)inna (v překladu Vinná, či jiná).
  V lednu by měla vyjít její nová česká deska.

  Koncerty:       www.ewafarna.cz
  Facebook:    www.facebook.com/pages/Ewa-Farna/77702235732?fref=ts 

  Nový videoklip:

   Tak co, myslíte si, že je Ewča fajn? 

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 21. ledna 2014 ve 20:50.
  Katy3 v něm napsala:

  Reakce na Kokikolka:

  Tak zpívá česky i polsky. Polské poslouchat nemusíš ;) Jinak já ji rozumím i v té polštině, už rok se jí učím.. :D
  Jinak tvůj názor na její reakce v superstar. Nebudu tě podle toho soudit, napsala jsi svůj názor, já ho respektuji a ty respektuj nás. Ona prostě rozdělila lidi na ty, který její humor bavil a na ty, kterým se zdál trapný. Je to o každém člověku. ;)
  Jinak děkuji za tvůj názor, nemusíte mít všichni stejný názor.. 16

  Příspěvek z 13. ledna 2014 ve 20:21.
  Kokikolka v něm napsala:

  Ewa Farna

  Mám malou připomínku k tomu, že zpívá česky a my jí tím pádem dobře rozumíme. Jenže já se anglicky učím už celkem dlouho, a tak většině písniček rozumím. Ale když naše milá Ewa začne zpívat nějakou písničku v polštině, a že jich taky pár má, tak mi netvrďte, že tomu rozumíte. Co je srozumitelnější? Angličtina, nebo polština? A úplně souhlasím s příspěvkem od další uživatelky Alíka Salvatore_. Má pravdu. Já se na Československo má talent nedívala, a to jenom díky ní. Nechci být její hater, avšak mi tam přišla neskutečně trapná. S tím, jak se tam předváděla. Také částečně věřím, že něco bylo od produkce, ale něco bylo i z její hlavy. A kdyby náhodou, omlouvám se Salvatore_ za to, že jsem jí zmínila ve svém příspěvku.

  Příspěvek z 3. prosince 2013 v 16:47.
  Katy3 v něm napsala:

  Reakce na Salvatore_:

  Zdá se ti tady divná?! :http://www.youtube.com/watch?v=SUHAZcu6EDo