Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ewa Farna odpovídala před turné on-line

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  Zpěvačka Ewa Farna finišuje s přípravami turné, které začne 23. března v Uherském Brodě. Na koncertech bude propagovat album Ticho. Vycházející hvězda české hudební scény bude odpovídat na dotazy čtenářů iDNES.cz v pátek 22. února od 14 hodin.

  Ewa Farna , © Filip Kotek

  ODPOVĚDI EWY FARNE NAJDETE ZDE

  Není to tak dlouho, co zpěvačka Ewa Farna své druhé a velmi úspěšné album Ticho vydala. Od té doby je vidět a slyšet prakticky všude, nejnověji byla nominována na Anděla v kategorii zpěvačka roku.

  "Na novém albu se podepsaly nabyté zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem. Na své si přijdou jak její vrstevníci, tak starší publikum," lákalo vydavatelství Universal Music posluchače na nové album.

  A evidentně zacílilo dobře - Ticho, ze kterého vzešly už dva úspěšné singly, tedy titulní píseň a písnička La la laj, se od vydání stále dobře prodává. Aktuálně je na šestém místě v žebříčku prodejnosti.

  Neznamená to ale, že by Farna, která v srpnu oslaví patnáctiny, zahálela. Hojně vystupuje a koncertuje, k vidění byla na cenách TV Óčko, před Vánocemi si zazpívala i jako host na turné Lucie Bílé.

  Televizní diváci pak její hlas budou slýchat během titulků k seriálu Tv Prima Ošklivka Kačka, pro který nazpívala titulní píseň.

  Už zanedlouho se pak zpěvačka vydá na koncertní šňůru nazvanou Zazpívej si na Ewa Tour. Turné startuje 23. března v Uherském Brodě a vyvrcholí 12. června v Praze.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (38)

  Příspěvek z 4. února 2009 ve 22:29.
  geci v něm napsal:

  ewa

  Ahoj ewo amc semi libi tvoje pisnicky  jsem 12 ctilety kluk bydlim ve zdare nad sazavou uz si byla ve zdare????????????252525262626 ahoj

  Příspěvek z 3. ledna 2009 v 19:52.
  Karolinka_- v něm napsal:

  Reakce na Karolinka_-:

  jj

  Příspěvek z 3. ledna 2009 v 19:51.
  Karolinka_- v něm napsal:

  Reakce na divoka_uprchlice:

  5444