Alíkovina

Ewa Farna odpovídala před turné on-line

vydáno  •  Kultura
Zpěvačka Ewa Farna finišuje s přípravami turné, které začne 23. března v Uherském Brodě. Na koncertech bude propagovat album Ticho. Vycházející hvězda české hudební scény bude odpovídat na dotazy čtenářů iDNES.cz v pátek 22. února od 14 hodin.

Ewa Farna , © Filip Kotek

ODPOVĚDI EWY FARNE NAJDETE ZDE

Není to tak dlouho, co zpěvačka Ewa Farna své druhé a velmi úspěšné album Ticho vydala. Od té doby je vidět a slyšet prakticky všude, nejnověji byla nominována na Anděla v kategorii zpěvačka roku.

"Na novém albu se podepsaly nabyté zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem. Na své si přijdou jak její vrstevníci, tak starší publikum," lákalo vydavatelství Universal Music posluchače na nové album.

A evidentně zacílilo dobře - Ticho, ze kterého vzešly už dva úspěšné singly, tedy titulní píseň a písnička La la laj, se od vydání stále dobře prodává. Aktuálně je na šestém místě v žebříčku prodejnosti.

Neznamená to ale, že by Farna, která v srpnu oslaví patnáctiny, zahálela. Hojně vystupuje a koncertuje, k vidění byla na cenách TV Óčko, před Vánocemi si zazpívala i jako host na turné Lucie Bílé.

Televizní diváci pak její hlas budou slýchat během titulků k seriálu Tv Prima Ošklivka Kačka, pro který nazpívala titulní píseň.

Už zanedlouho se pak zpěvačka vydá na koncertní šňůru nazvanou Zazpívej si na Ewa Tour. Turné startuje 23. března v Uherském Brodě a vyvrcholí 12. června v Praze.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (38)

Příspěvek z 4. února 2009 ve 22:29.
geci v něm napsal:

ewa

Ahoj ewo amc semi libi tvoje pisnicky  jsem 12 ctilety kluk bydlim ve zdare nad sazavou uz si byla ve zdare????????????252525262626 ahoj

Příspěvek z 3. ledna 2009 v 19:52.
Karolinka_- v něm napsal:

Reakce na Karolinka_-:

jj

Příspěvek z 3. ledna 2009 v 19:51.
Karolinka_- v něm napsal:

Reakce na divoka_uprchlice:

5444