Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ewa má vlastní fanclub!

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  Pokud se snad někdo ptá, jaká Ewa a zda jsem neudělal při psaní jména chybu, pak vězte, že myslím Ewu Farnu. Třináctiletou zpívající školačku ze severní Moravy, kterou do loňského podzimu znal jen málokdo. Více se o ní můžete dozvědět v únorovém rozhovoru - Alík zpovídá Ewu Farnu. A teď jedna horká novinka: na začátku letošního června začal fungovat oficiální fanclub Ewy Farné! Soutěž skončila 24. 6. 2007 Jména výherců si můžete přečíst v sekci Soutěže / VÍTĚZOVÉ.

  Ewa Farna, © Ondřej Pýcha

  Po krátké době bylo jasné, že fanoušků má Ewa víc než dost. Alba Měls mě vůbec rád se za necelé dva měsíce prodalo 17 308 kusů! Neméně průkazná byla obliba Ewy i podle nejrůznějších hitparád a soutěží. Zatímco v roce 2004 obsadila Ewa 1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku, o rok později zabodovala na Evropském festivalu mládeže v Polsku (také 1. místo). A pak už asi příběh zpívající školačky znáte – Objev roku na soutěži Český slavík Mattoni 2006, Objev roku na RGM hudebních cenách TV Óčko, Objev Ro(c)ku v anketě časopisu Rock@Pop.

  O velké popularitě svědčí i množství přezdívek s jejím jménem či příjmením na Alíkovi. Napočítal jsem hned 106 uživatelů s přezdívkou, ve které je jméno farna! Vzkazů a pozdravů jste Ewě na Alíka napsali přes 2000! Ewa mi prozradila, že ji přízeň dětských posluchačů moc těší. Jak jen jí to její školní povinnosti dovolí, snaží se za svými fanoušky vypravit do nejrůznějších koutů republiky. A křižuje je opravdu svědomitě z jednoho konce na druhý. Není divu, že i proto už nestíhá odpovídat na dotazy mailem. Fanoušků je už opravdu hodně a proto se rozhodla založit vlastní fanclub. Alík byl pozván na jeho ustavující setkání a tak má o všem zprávy takříkajíc z první ruky.

  Odkaz na fanclub Ewy Farné najdete na jejích oficiálních stránkách www.ewafarna.cz/fanclub. Pokud si prohlédnete internet, možná s velkým překvapením objevíte nejedny stránky, kde vám tvrdit, že právě jejich web je tím jediným pravým fanklubem Ewy Farné. Buďte tedy ostražití a vězte, že dnes si leckdo může velmi snadno založit webové stránky a tvrdit na nich třeba cokoli. Proto byl fanclub Ewy Farné založen tak, aby měl svá pravidla (tedy jako řádné občanské sdružení, které má své stanovy a je registrováno na ministerstvu vnitra). Každý, kdo bude chtít být jeho členem získá určitá práva. A jak už to na světě chodí, bude muset splnit i nějaké povinnosti... Ale to už si všechno můžete přečíst na stránkách fanclubu.

  Jsi úžasná!

  (vybráno ze vzkazů, které jste Ewě na Alíkovi napsali)

  fenynka Nelča
  Ahoj Ewo. Jmenuji se Nelča, je mi 7 let a jsem z Jeseníku. Tvoje písničky se mi líbí. Nejlepší je ta o té kočce, pořád si ji zpívám. Kdy a kde budeš mít koncert na Severní Moravě?

  Biky2
  Podle mého názoru je Ewa Farna dobrá zpěvačka na to že je jí teprve 13 let. A doufám že jak bude starší, bude zpívat ještě lepe.:-)

  paja37
  Ewi moc tě zbožňuju, jsi úžasná. Máš spoustu bezva písniček, umíš super zpívat, nemáš ani jednu chybičku. Chtěla bych být jako ty. Napiš mi na email, prosím. Chci být tvou kámoškou.

  Jiggy
  Podle mě je to moooc hezká holka a krásně zpívá. Hraju hokej a vím, jak moc je těžký něco dokázat.

  mousík_7
  Na svůj věk je velmi dobrá. Někdo si řekne "to zazpívám taky". Možný to je, třeba tak doma v pokojíku nebo ve škole na besídce. Ale nevím kdo by se to odvážil zpívat před více lidmi. Podle mne má hlavně odvahu. Já sama bych nikdy nic takového nezvládla.

  Daja:-)
  Ewča prostě umí zpívat. Ráda ji poslouchám a je to jedna z mých nejoblíbenějších zpěvaček.
  Autor: (7 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 26. dubna 2009 ve 12:53.
  teri80 v něm napsala:

  ewa

  101010ewa jjjeee nnneeejjj!!!!!§10101010101010ewa je81010101010101010miluju te ewo101010!10101010

  Příspěvek z 8. ledna 2009 ve 20:21.
  Hanoušek v něm napsal:

  Eva Farná

  moje  sestra  neumipsát   omluvteji  24 hfgrvvcfdewcxgffgthgzzujujíááíýá21234567890%1234567890g

  Příspěvek z 1. ledna 2009 ve 13:28.
  jitrnic v něm napsal:

  názor

  22hele já nechápu jak ju nekdo může zboznovat, dyt si někdy poslechněte co říká...asi opravdu nemá mozek..vychvaluje se že je náká rockerka...ale tim ten styl muziky uplně niči....to jak dyby byly Eva a Vašek rockeři....:D ..no tak zase možná je to takovej popík pro 7-letý děti...ale at nikdo neříká že je torock, nebo snad punk :DD::DD175škoda že se tu nedá nadávat, protože pro někoho, kdo si hraje na něco co nejni ...neexistuje urážka!!!!12