Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Existují mimozemšťané?

  vydáno  •  Vesmír
  Tito zelení tvorové podle výpovědí svědků létají v létajících talířích. Pro neindetifikovatelné létající objekty se používá zkratka UFO (anglicky Unidentified Flying Objects). Lidé mají zato, že něco, co zlomilo turbínu větrné elektrárny v Americe, byli Ufoni.

  Mimozemšťané v lidské fantazii: mistr Yoda z Hvězdných válek, © Profimedia.cz

  Možná dřív vypadali jako my, ale potom mohla přijít katastrofa a museli se evakuovat ze své planety na jinou. Na té možná nebylo něco, co potřebovali, a tak se museli transformovat. Možná jsou zlí, možná jsou hodní, ale i když je vidělo jenom pár lidí, každý si je představuje zelené s velkýma černýma očima.

  Více

  Kdo ví, jaká bude naše výbava, až se třeba přiblíží Slunce a spálí Zemi na prach. Stihneme se evakuovat na jinou planetu? A budou zde ještě lidé, nebo jiní živočichové? To jsou otázky, na které nelze odpovědět. Velikost vesmíru je větší než velká, je obrovská. Tisíce planet čekají na objevení.

  Možná se s mimozemšťany spojíme, možná s nimi budeme ve válce. Vědci stále zkoušejí, vyrábějí a zkoumají. Prozkoumáváním kostí jsme zjistili spoustu věcí o minulosti. Ale nezjistili jsme, co bude v budoucnosti.

  Autor: (11 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 150)

  Příspěvek z 10. srpna 2009 ve 13:56.
  Lentilka2 v něm napsala:

  Pravda

  Bajíček, ak sú podla teba na alíkovi nenormálne deti, tak aj ty si nenormálny lebo si tu!!!!!!!!!1751

  Melounek1238 v něm napsal:

  Mimozemšťani existují!

  Jednou když jsme na dvoře grilovali a naši na chvíli odešli tak já tam radši zustala aby se nepripálilo maso. A tak jsem se dívala na hvězdy až  jsem spatřila cosi svítícího nejdřív jsem si myslela že je to jen letadlo-ale bylo to příliš nízko na letadlo a pak jsem to poradne uvidela-bylo to kulate a svitilo to ze vsech stran-a vypadalo to jak kdyz to chce nekam pristát...já kdyz jsem to rekla nasim a zavolala jsem to i starostovi tak mi nikdo neveril!!! az rano kdyz byly kruhy v obili(nase vesnice ma hodne polí) tak az potom mi uverili!!! ale uz se to davno neresi!!!!! ale od ty doby se mi kazdej rok tento datum kdy jsem to videla se mi udela na těle nová jizva... KAŽDÝ ROK NOVÁ!!!

  kaťásek v něm napsal:

  No tak já nevím... :-)

  No já neříkám že mimozemšťané jsou, ale neříkám ani že nejsou. Třeba někde daleko, daleko od nás žijí, někde ve vesmíru na galaxii...... Třeba....kdo ví?????
  Ale ty kruhy v obilí a různé jiné úkazy naznačují že můžou někde být....


  Jóoooooó kdo ví? 25