Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Falešné přátelství

  vydáno  •  kamarádi
  Na začátku školního roku jsem si myslela, že to bude ten nejlepší rok, ale spletla jsem se. Vždy jsem toužila být populární, proto jsem se koukla na internet, kde bylo pár rad. Fungovalo to, Adriana a spol si mě všimly a vzaly mě do party. Na důkaz toho jsem dostala náramek.

  Z letáku, který vznikl v rámci projektu Minimalizace šikany a měl by se dostat ke všem školákům., © www.minimalizacesikany.cz

  Následující den jsme se hromadně pohádaly s Michaelou a Danielou. Venda z naší party jí dala facku a já jsem jí v tom nezabránila. Ještě jsem Dádu pomlouvala, že je pitomá. Adriana na mě byla ovšem domluvená a tak tu facku holky hodily na mě. Cítila jsem se hrozně. Nechápala jsem, jak mi to mohly udělat.

  To ale nebylo to nejhorší. Když jsem vyšla ze školy, holky na mě čekaly, zahnaly mě do kouta a zbily. Když skončily, nechaly mě ležet na ulici a odešly. Zmlácená a ubrečená jsem došla domů. Naštěstí tam nikdo nebyl. 

  Další den se mi vůbec nechtělo do školy. Vešla jsem a všechny se mi smály. Říkaly, jak jsem hloupá, že skončím na ulici. Sedla jsem si na místo a čekala na hodinu. Po škole to bylo stejné, jako minule. Zbily mě a nechaly na místě. 

  Vydržela bych o tom mlčet, ale maminka viděla modřiny a začalo se to řešit. Adriana a ostatní mě přestaly mlátit, ale můj život se tímto zážitkem navždy změnil.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 6. ledna 2015 v 9:48.
  Ada30 v něm napsal:

  Pokrytectví

  Na světě je takových pokrytců.......

  Příspěvek z 3. ledna 2015 v 19:11.
  Ada30 v něm napsal:

  Reakce na Klárušák:

  Taky myslím.

  NatálieBartková v něm napsala:

  ???

  Proč si to neřekla ?! já bych to řekla hned a každé bych ještě jako bonus přidělila facku a stříkla bych jim do očí voňavku.... vdycky jí u sebe pro jistotu nosím v kapse.... ale já za sebe bych to neřekla... moje mamka mi nevěří... jednou mi málem ukradli kolo a zbily mě, řekla jsem to mamce a prý že brácha řekl že mi nic neudělali... 13