Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Fanta Muser Tour 8. 3. 2019 v Jičíně

  vydáno  •  Internet

  Znáte musery? Někteří z vás určitě neví, kdo to je. Jsou to lidé, kteří natáčí na Tik Tok (dříve musical.ly) a mají spoustu fanoušků. Jezdili i svou vlastní tour, se kterou 8. března 2019 zavítali k nám do Jičína. A byla to show!

  Já s Míňuškou, © Natyna1003

  Ahoj, určitě spousta z vás zná musery. Jsou to známí influenceři z aplikace Tik Tok, kteří mají desetitisíce fanoušků, ale bohužel i spoustu haterů, kteří muserům opravdu ošklivě nadávají. Museři jezdili i svoji tour po celé České republice a 8. března zavítali do našeho města. $>

  Přijeli k nám Mína, Adam Kajumi, Naty Hrychová, Dejvit, Denny Poláková, Adél Zouharová a moderátor PJay. Teď vám všechny krátce představím: Mína je asi nejznámější česká muserka, jako malá měla leukémii a je známá především díky písničce Basic boy. Adam Kajumi je nejznámější český muser, v dubnu na Tik Toku překonal hranici 500 tisíc fans. Naty Hrychová nazpívala např. písničky Moje matematika, Píseň z klišé, O nás dvou aj. Dejvit je influencer a tanečník. Denny Polákovou můžete znát asi především díky Earthovi (DenisoviTV), se kterým chodí. Adél Zouharovou asi moc znát nebudete, ale je to zpěvačka. A PJay je YouTuber a nazpíval např. Basic boy a BckTS (spolu s Mínou), Učitel (s Kovym) nebo Red song.

  S kamarádkami jsme šly na Muser tour možná 3 hodiny před začátkem. Když jsme si šly pro pizzu, u auta stál Dejvit (kterého jsem pozdravila) s nějakou holkou. Později jsme zjistily, že ta holka byla Naty Hrychová. U kulturního domu, kde se akce pořádala, jsme byly první. Pak jsme zahlédly, jak z auta vystupuje PJay a Adél Zouharová. My a spousta dalších dětí jsme čekaly, když najednou přijelo auto a z něj vystoupil Adam Kajumi. Všichni jsme se k němu seběhli a začal se s námi fotit. Já a moje dvě kamarádky jsme si s ním potom povídaly a je to fakt hrozně milý člověk.$>

  Bohužel tam byli i takzvaní hateři, kteří začali pouštět písničku od Vládi (Museři) a nadávali tam muserům. Pak jsme se přesunuli ke vchodu, kde jsme se mačkali (i s hatery), a za chvíli přijela Denny. Jako poslední přijela Mína, kterou mám asi nejradši ze všech muserů.$>

  Dovnitř nás pustili asi o půl hodiny dříve, abychom si mohli koupit jejich merch a připravit se na tu show. Já jsem si koupila plakáty Míny, Adama a Naty a moje kamarádky také. Jen tak mimochodem: Merch tam prodávaly maminky Míny a Naty. Vešly jsme dovnitř a usadily jsme se ve druhé řadě. Museři ještě nacvičovali svoji show.

  Začalo to skvěle. Moderátor PJay si s námi chvíli „povídal“ a pak nám všechny musery představil (i když to nebylo potřeba, protože jsme je všichni znali). Pak začal PJay zpívat svou písničku Učitel. Dále byl menší interview (rozhovor) s Denny. Dozvěděli jsme se, že se pracuje na její písničce. Pak tam Mína, Naty a Adél zpívaly a Dejvit tancoval.

  Také na stage přišel Adam, který měl po kapsách svoje a Míny náramky a uzavírání na pití (nebo co to bylo). Ta uzavírátka dával za správné odpovědi a pak je házel do davu. Potom vzal Míny náramek a řekl, že kdo zazpívá jeho písničku Všechno je ALRIGHT, dostane ho. Přihlásila jsem se, Adam mě vybral, zazpívala jsem a dostala jsem náramek. Bylo to fakt moc super.$>

  Po konci programu byla autogramiáda a focení se všemi. Mám se všemi fotku, od každého podpis a podepsaný plakát od Míny, Adama a Naty. Pro Mínu jsme s kamarádkou Terkou měly dárek. Bylo v něm: dvoje balení Reese's, plyšový jednorožec, dopis a obyčejné bílé tričko, které jsme s Terkou popsaly a pokreslily. Na přední straně byl velký nápis #minasquad a kolem toho nápisu byla srdíčka. Pod tím bylo napsáno MÍŇUŠKA JE... a pod tím věci, co všechno pro nás Mína je. Na rukávy jsme se s Terkou podepsaly. Dozadu Terka nakreslila loga Instagramu, Tik Toku a YouTube a já jsem vedle toho napsala, jak se tam Mína jmenuje. Na rukávy z druhé strany jsem napsala text všech písniček, které do té doby měla. Míně se dárek moc líbil a my jsme za to byly moc rády.

  Ostatní byli také moc milí. Dejvit si to tam natáčel a zamířil kameru na mě a zeptal se mě, jak si to užívám a já jsem odpověděla, že super. Natáčel to na YouTube a bude z toho video. Terka měla předepsaný zápisník, u všech měla základní informace (reálné jméno, datum narození a fotku) a pod tím měla místo k podpisu toho člověka. A Adam si to natočil na Instagram, jak se jí tam podepisoval.

  Prosím, pokud nemáte musery rádi, nemějte. Ale nemít někoho rád neznamená nadávat mu, ať zemře, že je rakovina a podobné hnusné věci. Dlouho jsem se zdráhala tento článek napsat, protože jsem si myslela, že budu zkritizována za to, že je mám ráda.

  Díky za přečtení a ahoj.$>

  Písnička Míny, Toma Seana, Esa a Dominiky Myslivcové:

  Autorka: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 24. srpna 2019 v 16:38, upravený po 4 minutách.
  Fandíček18 v něm napsala:

  (Kde je Kovy tam jsem já :-DO=.)
  NÁDHERNĚ napsaný, tleskám R^. Já jsem byla na utuberingu a taky jsem je tam potkala :-3. Adam je skvělí člověk ( ale jak ti mohlo dojít radči mám ráda KovyhoO:-)$>O=)

  Příspěvek z 17. srpna 2019 v 19:40.
  ElčaD v něm napsala:

  Museri jsou nej