Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Fantasy hra Noční království láká děti do lesů

  vydáno  •  volný čas venku · historie · hry
  Pokud lovíš poklady, statečnost otužuješ v rámci nočních bojovek, zbystři. Noční království je fantasy hrou v přírodě a i ty se jí můžeš zúčastnit již tento víkend. Snahou dobrovolníků pořádajících hru je naučit děti od 9 do 13 let znovu si hrát si v přírodě, rozvíjet mysl a být kreativní, féroví a nebojácní.

  z minulých ročníků Nočního království, © Občanské sdružení Rosenthal

  Legenda

  „Všichni se toho místa báli a velkým obloukem se mu vyhýbali. Stromy tam nikdy nezelenaly, ptáci nezpívali a květiny nekvetly. Zato hadům a pavoukům se tam dařilo velmi dobře a kdejaká houba a plevel se z puklin smály. Tak vypadal starý pomník. Ten pomník ničeho a pomník všech.“

  Fotogalerie

  Jistě se k tobě již doneslo, že princezna pořádá velkolepý turnaj, kterého se zúčastní nejlepší bojovníci z celého okolí. Všichni, kteří chtějí prokázat svou chrabrost a sílu. Dokonce i samotný Denní princ a generál z Nočního království se turnaje zúčastní. Jen jim dvěma náleží odměna nejvzácnější, ruka samotné princezny.

  Princezna se však nechala slyšet, že svou ruku dá jen tomu, který nejen sílu svou prokáže, ale i o své moudrosti a oddanosti ji náležitě přesvědčí. Proto připravila několik úkolů, které rozhodnou o tom kdo se stane příštím Nočním králem.

  Princ i generál již vyhlašují, že nabídnou nesmírné bohatství všem, kteří jim pomohou zadané úkoly splnit a dovedou je na trůn.

  Bojovníci míří do brdských lesů

  Fantasy hru v přírodě Noční království pořádá už 6. rokem občanské sdružení Rosenthal, z Rožmitálu pod Třemšínem ve dnech 25. až 27.4.2014 na skautské hájovně Na Dědku.

  Během hry jsou děti vybaveny "bezpečnými zbraněmi" a plní úkoly tak, jako by hrály počítačovou hru naživo. Celá akce je pro 80 dětí/ hráčů a věnuje se jí 40 neplacených dobrovolníků.

  Snahou dobrovolníků je naučit děti znovu si hrát si v přírodě, rozvíjet mysl a být kreativními, férovými a nebojácnými. Na hráče čeká v prostředí brdských lesů podmanivá atmosféra, masky a speciální efekty i noční hra.

  Poplatek při platbě předem činí 380,- Kč, na místě 420,- Kč. Akce je nezisková, poplatek kryje náklady na stravu a ubytování, rozpočet i fotogalerie z minulých ročníků najdete na stránkách www.rosenthalci.cz/nocnikralovstvi

   

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 26. dubna 2014 ve 13:20.
  Ketrinka1 v něm napsala:

  ketrin

  hustý super!21

  Příspěvek z 26. dubna 2014 v 10:01.
  anytka123 v něm napsala:

  je to super

  fakt super!