Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Fantazie vede ke slávě?

  vydáno  •  Informatika
  Když se nudím, přemýšlím. Přemýšlím o spoustě věcí.Také vymýšlím básničky a povídky. Vše co se mi honí hlavou musím dobře prostudovat. Ale věřili byste, že můj jediný nápad mi pomůže zviditelnit se?

  bloger roku 2014, © iDNES.cz

  Byl takový zamračený den. Neříkám, že nesvítilo slunko, nebo tak. Zamračený byl kvůli mně- měla jsem příšernou náladu. Byla jsem naštvaná na jednoho kluka, co mě podvedl.

  Lehla jsem si na postel a koukala se do stropu. Přemýšlela jsem o mém životě a o tom, jak bych se mohla trochu zklidnit. Najednou se mi něco zahemžilo v hlavě. Byl to nápad! „Co si udělat na PC blog? Do toho blogu bych mohla psát různé články. Je to jako elektronický deník. Můžu do něj psát co chci, co cítím, akorát to každý kdo chce uvidí“ řekla jsem si. Pak jsem si zapnula notebook a vytvořila svůj blog.

  „Toho kluka bych na tom blogu mohla pěkně zkritizovat a přes chaty mu nadávat! HA!“ řekla jsem si, ale pak mi došlo, že to je hodně podobné kiberšikaně a to by po mně nikdo nemohl chtít! Dala jsem si sama sobě facku (za to, co jsem vymyslela) a pracovala na tvorbě blogu dál. Přišla řada na mé uživatelské jméno. Dala jsem si jméno, podle názvu mého blogu - Zlatíčko. A pak se šlo dál, blog už byl vytvořený a já jsem přemýšlela, co bych napsala do uvítacího článku. Místo rozzuřeného výrazu, se mi na tváři vytvořil úsměv a na toho kluka jsem zapomněla. Stačilo se odreagovat. Napsala jsem uvítací článek a publikovala jsem ho. Potom jsem odkaz na blog napsala na jednu online stránku, kterou mám moc ráda a mám na ní spoustu přátel. Také jsem ty odkazy rozposílala po všech různých hráčích. A pak byl večer. Šla jsem spát.

  Ráno jsem se vzbudila a hned se šla kouknout na blog. Nevěřila jsem svým očím! Včerejší článek měl tak 50 zhlédnutí a několik lajků! A tak se rozběhla moje blogová mánie! Začala jsem psát články o módě, technice, přírodě, atd.! Psala jsem na blog různé názory na všechno možné. Potom jsem začala na blog psát i povídky a i ty, sklidily obrovský počet komentářů a zhlédnutí! Můj blog odebíralo nespočetný počet lidí! Zdálo se mi, že se mi konečně podařilo trochu se zviditelnit. Je to vlastně díky tomu klukovi, bez něho by můj blog vůbec neexistoval! Ou!

  Můj blog měl tak vysokou popularitu, že jsem se díky aktivním lidem, dostala na 9. místo z 20 TOP blogů. Bylo to úplně úžasné! Jen díky své Fantazii mě sledovalo stále víc a víc lidí! Byla jsem najednou to, co jsem nebyla nikdy. Byla jsem ZNÁMÁ a POPULÁRNÍ! Ten blog ještě pořád vedu. Mám ho hrozně ráda. Blog určitě doporučuji všem. Hlavně těm, kteří se cítí osamělý. Sice je tohle jen počítačová společnost, ale je zábava vymýšlet články a je také úžasné získávat tolik příznivců a úspěchů! Rozhodně si nemyslím, že to je nějaká „sláva“ psát blog, ale pro mě je to hlavní ODREAGOVAT SE.

  Mějte se hezky a radím vám - pište si blog! Jsou v něm potom vaše vzpomínky a jsou plné tvé fantazie. PS Chtěli byste odkaz na ten můj blog? Napište mi do zpráv. Tady se to totiž asi nesmí. Papá!

  Autorka: (11 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 13. září 2015 v 11:28.
  Auri v něm napsala:

  Reakce na Pupendo910:

  zlaticko.blogerka.cz

  Příspěvek z 11. září 2015 ve 23:12.
  a_u v něm napsala:

  Taky mám blog - o své kočce. Sice ho skoro nikdo nesleduje, ale Já tam zaznamenávám všechny svoje vzpomínky s mojí kočičkou ♥

  Příspěvek z 11. září 2015 v 17:37.
  Pupendo910 v něm napsala:

  Prosím...

  ...odkaz na blog.
  416