Alíkovina

Fanynky se praly o každý centimetr, aby byly Violettě blíž

vydáno  •  Alík
V prosinci s Alíkem hrála o vstupenky na koncert Violetta, ke kterému patřily i zpáteční letenky a ubytování na dvě noci v Římě, v Itálii. Violettu má moc ráda, cestování také. Do soutěže se přihlásila. Zatím nikdy nic nevyhrála. A pak to - těsně před Štědrým dnem - přišlo. "Gratulujeme! Jste výherkyní Alíkovy soutěže s Violettou, chystejte se do Itálie!" Lucie Vitešníková z Jihlavy měla i díky Alíkovi krásné Vánoce.

z koncertu Violetta, © Disney Channel

Seriál Violetta

Violetta je teenagerka, která zatím neví o svém skvělém pěveckém talentu. Ten zdědila po mamince. Její otec je velmi úspěšný muž. Svou dceru miluje, i když je často přísný a přehnaně ji chrání. Má strach, aby se Violetta nevydala ve stopách své matky.

Když se oba vrátí domů do Buenos Aires, Violetta se učí na klavír v hudební škole 'Studio 21'. Potká se zde s Angie, učitelkou a vychovatelkou. Pozná ale i spoustu dalších lidí, kteří přispívají k Violettině proměně.

Jako třeba Tomáse a Leóna, dva úplně odlišné kluky, kteří soupeří o její srdce.

Violettu můžeš sledovat každý všední den od 18:00 na Disney Channel.

Koncert Violetta v Itálii, super výhra v soutěži s Alíkem

Violetta, seriál Disney Channel

Nebývá obvyklé, aby výherci soutěží posílali děkovné dopisy natož s obrazovou přílohou. Proto si toho, který poslala Lucka, velmi vážíme. A tady ho máte, ať si výlet zprostředkovaně také trochu užijete:

"Cesta do Říma byla perfektní, potěšila nás zajištěná doprava z letiště na hotel. Město je kouzelné i v zimě, pohodovou chůzí a metrem jsme projeli všechny hlavní i zapadlé pamětihodnosti. První i druhý den na to byla spousta času včetně ochutnávek místní pizzy.

Druhý den jsme se setkali v podvečer před hotelem v mezinárodním složení, soutěž probíhala v různých médiích po celé Evropě. Zástupce Disney nás dovedl k hale, kde už čekalo neskutečné množství fanoušků.

Koncert Violetty byl pompézní. Konal se na stejném místě několik dní po sobě a pak pokračoval v tour po celé Itálii, po několika velkých městech. Každý koncert byl beznadějně vyprodaný, bylo doslova narváno.

Fotogalerie

Samotný koncert nejvíce připomínal muzikál, jakási kombinace divadla (přestože byly dialogy v italštině, bylo zřejmé, co se na scéně děje) a nádherných písniček ze seriálu. Zazněly všechny hlavní písně a došlo i na připravený přídavek na konci. Aktéři předvedli nádhernou show, plnou kostýmů, scén. 

Když představitelka Violetty odjížděla limuzínou z koncertu, fanynky se vrhaly pod kola aut, maminky se s dcerami strkaly mezi sebou, křičely na sebe a skákaly přes sebe, jen aby byli o centimetr blíž. Italové Violettu skutečně milují.

Poslední den jsme už trávili v parcích podél řeky u hotelu. Večer jsme odletěli zpátky a rozloučili se za jasného počasí s nočně nasvíceným Římem. Ve 23:00 hodin jsme byli doma se spoustou úžasných zážitků.

Díky všem, Alíkovi, Violettě i Disney Channel za úžasný zážitek. Tenhle vánoční dárek asi už jen máloco překoná. A těším se na všechny vaše další soutěže."

InsertSingleVideo

Lucko, moc gratulujeme a doufáme, že i v letošním roce pro všechny Alíkovy kamarády připravíme super soutěže a to včetně těch, které vás odvezou na mimořádná místa.

Autor: (13 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 24. ledna 2014 v 16:45.
Slanina03 v něm napsala:

Ty se máš!

Jéééé, ty se máš!mooooooooooooooc krasne fotky taky bych tam chtela jet:D262626

Příspěvek z 22. ledna 2014 v 19:22.
NatalieSikorová v něm napsala:

Reakce na Matykule:

Ano já jsem atky štastná že tady někdo z nás může něco takového vyhrát.

Příspěvek z 22. ledna 2014 v 19:20.
NatalieSikorová v něm napsala:

Violetta

Blahopřeji výherkyni škoda že už soutěž skončila protože já miluju violettu z celého srdce každý se na to dívám jsem vždy štastná když to hraje a bylo by vážně super kdybych tam jela ale bohužel jsem to nestihla 13