Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Fenomén One Direction

  vydáno  •  Filmy, divadlo a muzikály
  Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Liam Payne a Niall Horan těchto pět jmen už zná asi každý.

  Liam Payne, Niall Horan, Louis Tomlinson, Zayn Malik a Harry Styles z kapely One Direction (Los Angeles, 23. listopadu 2014), © AP

  Dvanáct singlů, tři alba, tři tour, dvě voňavky, jeden film, třetí místo v Xfactoru a čtyři roky spolu. Přesně tohle dokázali kluci z One Direction. Poté co britsko-irská chlapecká hudební skupina skončila před čtyřmi roky v Xfactoru, podepsali smlovu se Syco Music.

  V září 2011 vydali první singl „What Makes You Beautiful“, který dosáhl první příčky v hitparádě UK Singles Chart a v hitparádách po celém světe.V listopadu téhož roku skupina vydala své první album ,,Up All Night“. Stejnojmenné tour mělo 52 zastávek po UK, USA, Irsku, Novém Zélandě, Kanadě a Mexiku. 

  Druhé album s názvem Take Me Home vydali One Direction v listopadu 2012, které mělo 129 zastávek po celém světě. 

  Jejich třetí album Midnight Memories, bylo vydáno roku 2013. Loni začalo jejich poslední tour jménem Where We Are Tour, které začalo 25. dubna 2014 v Kolumbii a skončilo 5. října 2014 v americkém Miami. 

  Kluci mají po celém světě miliony fanoušků a já hrdě patřím mezi ně. Hodně lidí si myslí, že je mám ráda jenom kvůli vzhledu. Mohlo by mě to naštvat, ale já jen řeknu: ,,Určitě, kupuju si jejich album, abych se na ně mohla dívat.“ Pamatuju si, jak jsem téměř před rokem jela s mojí kamarádkou na jejich první film This Is Us, který jsem si vážně zamilovala. 

  Díky One Direction mám nazapomenutelné zažitky. Díky One Direction jsem potkala na internetu skvělé kamarády z celého světa. Nejvíc jich je asi ze Slovenska, ale některé jsou i z Británie, Irsaka, Švédska, Californie ale i z Austrálie. Je to zvláštní, že můžete díky jedné kapele sdílet zážitky s někým, koho v podstatě neznáte, ale máte s ním tolik společného. I díky tomu možná One Direction miluju.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 2. června 2015 ve 21:14.
  kočilka v něm napsala:

  První film? Ono jich bude víc? 21

  Příspěvek z 26. května 2015 v 17:31.
  zaryna v něm napsala:

  tričko''

  Mam tricko one direction asi toje trapas

  Příspěvek z 26. května 2015 v 15:14.
  Directionierka2 v něm napsala:

  Miluju 1D

  101010