Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Fotbal není jen pro kluky!

  vydáno  •  Volný čas venku · Sport
  Když jsem byla malá, chodila jsem na tanečky. Ale ty asi po roce skončily. Tak jsem s maminkou začala hledat nějaký sport, který by mě bavil. Jednou ráno, když jsme šly do školy, se mě maminka zeptala, jestli bych nechtěla zkusit hrát fotbal?

  Ženský fotbal (ilustrační foto)., © MAFRA

  Mě to okamžitě zaujalo, protože to je sport, ve kterém se hodně běhá. A já mám běh moc ráda. Odpoledne mi maminka ukázala webové stránky fotbalového týmu. Byla jsem překvapená, protože to byl dívčí tým, takže tam byly jenom holky.

  Nadešel den D - měla jsem jít na první trénink. Když jsme tam dorazily, tak jsem se začala strašně stydět. Kolem nás běhaly samé holky s míči u nohou a různě mezi námi kličkovaly.

  Konečně jsem se převlékla do sportovního a vyšla na trávník. Všechny holky se ke mně rozběhly, jako vosy valící se na med.

  Fotbálek v Sedlčanech

  Již pátý ročník napínavého klání mezi místními čtenáři a přespolními spisovateli, výtvarníky a nakladateli můžete sledovat 5. září v Sedlčnanech. Více v kalendáři akcí
  Ze všech stran na mne létaly dotazy: "Jak se jmenuješ?" "Kolik ti je let?" "V jakém měsíci ses narodila?" A já nevěděla, na co dřív odpovědět. Potom se začaly hádat, kdo si se mnou zakope jako první. Konečně přišel trenér a všechny mi je představil. A potom už začal trénink.

  Fotbal dělám dodnes a hrozně mě baví. Takže holky: nebojte se takzvaných "klučičích sportů", protože sporty, jako je například hokej nebo fotbal, můžou být hrozně fajn.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (34)

  Příspěvek z 21. září 2010 v 19:03.
  Dedýsek v něm napsal:

  Fotbal

  Fotbal je supeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44161616161010101010

  Příspěvek z 3. srpna 2010 v 18:44.
  Horse-BarushQa v něm napsala:

  Reakce na jasmí:

  FOTBAl Je nej!

  Příspěvek z 3. srpna 2010 v 18:43.
  Horse-BarushQa v něm napsala:

  Reakce na general98:

  Já zas nesnášim holčičí  ..balet atd xD