Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Fotbalová událost v Lipencích: Hašek, Šmicer, Koller a s nimi Kohák

  vydáno  •  Alík · Co nového u mě! · Sport · Srazy Alíka
  Velkolepé fotbalové narozeniny českých legend se blíží. Ivan Hašek, Vladimír Šmicer, Jan Koller a spolu s nimi režisér a herec Jakub Kohák se sejdou v sobotu 22. června od 13:30 na hřišti TJ Sokol Lipence.

  DINO, DĚKUJEM'! S reprezentací se Jan Koller rozloučil po utkání s Polskem. Tak se loučil nejlepší střelec v historii českého národního týmu. Od té doby hrál několik měsíců za Samaru, a poté odešel do třetiligového francouzského mužstva Cannes (10. října 2009)., © MAFRA

  Alík v Lipencích

  Mezi jednotlivými zápasy se představí i další lipenecké organizace a občanské aktivity: modeláři, hasiči, holky Sokolky i cvičenky aerobiku. V areálu budou celé odpoledne k dispozici dětské atrakce, skákací hrad, Adidas zóna, ukázky výcviku asistenčních psů, prezentace Nikon golfové akademie a Alík se svým stánkem, hrami a dárky.

  Jako kapitáni týmů složí hvězdné sestavy současných i bývalých fotbalistů, ale i hokejistů nebo herců - a lanaří posily. Jakub Kohák "ulovil" brankáře Sparty Tomáše Vaclíka, jeho spoluhráče Ladislava Krejčího nebo Romana Bednáře nebo borce z Partičky Michala Suchánka a Richarda Genzera. "Můj tým je doslova přeplněn hvězdami, těžko někoho - samozřejmě kromě mě - vypíchnout," říká Kohák. 

  Na trávník by měli vyběhnout i kapitáni fotbalové i hokejové Plzně Pavel Horváth a Martin Straka. "Dino" Koller zlákal i Marka Jankulovského nebo Patrika Eliáše, Vladimír Šmicer svého kolegu ze Slavie Martina Vaniaka nebo Romana Červenku, své umění v kopačkách předvedou i Ondřej Brzobohatý, Vojtěch Dyk a Jakub Prachař. A jeho manželka Agáta bude mít čestný úkol - slavnostní výkop prvního zápasu.

  Fotbalové narozeniny Lipence 2013

  Fotbalové narozeniny Lipence 2013


  Večer je na programu diskotéka Jiřího Kulhánka a Martina Hrdinky. Program moderuje Libor Bouček, který svou účast komentoval takto: "Na fotbalová setkání v Lipencích se vždy strašně těším. Je neuvěřitelné, kdo všechno se tam už díky fotbalovému guru Jiřímu Vopršalovi objevil. A letos je to sestava výstavní. Bude to zážitek. Kdo nebyl v Lipencích, nefandí fotbalu!"

  22.6.2013 ve 13:30 v TJ Sokol Lipence

  Velkolepé fotbalové narozeniny oslaví  legendy Ivan Hašek, Vladimír Šmicer, Jan Koller a spolu s nimi i režisér a herec Jakub Kohák

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!