Diskuze k Alíkovině
« Přejít na článekFurry fandom
Moje segra si mislela ,ze je furry ale pak zjistila ,ze je jen therian ale ma 3 theriotaiphy : karakal,africky divoky pes a vlk(jako ja).
Uběhlo už 2 měsíce
Jak se máte? Líbilo by se vám se mnou spolupracovat proti nenávistí k furríkům? Já jsem pro! Můžete se mnou spolupracovat tak, že si budeme dávat navzájem rady, sdílet tento článek, nebo kreslit zajímavé furry obrázky vhodné pro všechny kategorie
Budu moc ráda!
poznámka: konečně jsem začala pracovat na článku o FurForce legionu
Pojdme trochu rozjet tu diskuzi.
Změnil se vám váš názor na furry fandom po přečtení tohoto článku?
YOYO: Něco na tom bude. Napsal bych tu něco k tomu, jenže nic k tomu článku to vůbec není
To Maomao mi přijde takový maorský. Přijde mi trapný sem psát druhý za sebou
Mně ještě z televize napadá tak maximálně Willy Fog a to by bylo už snad všechno, nebo ještě Slovutný detektiv Holmes nebo Super mini si ještě vzpomenu. Kdyby aspoň ještě dávali Willyho Foga, tak by nepřibývali žádní plochozemci.
Ta kočka mi připoměla Maomao ( nevím zda znáš je to z anime)
Jinak pěkný článek 5 tlapek

