Alíkovina

Girly Direction

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Budu vyprávět o skupině Girly Direction (holčičí směr). Jsou tam 3 holky, zatím. Jmenují se Niallerka, Katty, Samík a kameraman Týna. Milujou skupinu One Direction (jeden směr).

Teď vám povím jednotlivě o členech skupiny:

Niallerka

Má pravé hnědé (oříškové) vlasy, ale dělá si blond melíry a i jiné barvy melíru. Měla krásné dlouhé vlasy, jenže teď má jen mikádo. Má rada Nialla Jamese Horana z One Direction. Nosí ráda klučičí tenisky Nike. Má ráda modrou a zelenou. Vymyslela tuhle skupinu, má jednu sestru a nevlastního bratra. Měla mít dvě sestry, ale jedna umřela. Žila jen 12 dní. Je závislá na One Direction. Hraje na kytaru, píše texty a zpívá. Miluje hady a pavouky, ráda hraje fotbal, florbal a americký fotbal. Ráda by hrála za školu fotbal, ale prý nemají holčičí nebo smíšené družstvo. Má 14 roků a křivé zuby, takže bude nosit rovnátka. Má za nejlepší kamarádky (BFF) Katty a Samíka a je levák.

Katty

Má světlé vlasy, má za nejlepší kamarádky (BFF) Niallerku a Samíka, měla by nosit rovnátka, ale nenosí je, protože je nesnáší. Má ráda Nialla Jamese Horana z One Direction. Má ráda modrou a zelenou Irskou. Má jednu sestru, chce umět hrát na kytaru, je pravák. 

Samík

Má špinavo blond vlasy. Má mikádo, má nejraději Louise Williama Tomlinsona. Má ráda všechny barvy, ale nejraději růžovou a tmavě červenou, je pravák. 

Týna

Je sestra Niallerky. Má dvě děti. Jedno bude mít 2 roky, jmenuje se Jirka a druhé se teprve má narodit v září. Jmenovat se bude Kristýna. 

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!