Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Halloween se blíží

  vydáno  •  tvoření
  Pozooor! Halloween se blíží!

  Opuštěný a chátrající hotel Palace v centru Ostravy přivítal v úterý večer Halloween party, na které byly vidět masky všech druhů., © MAFRA

  Chcete jít konečně do školy trochu více jako staršidlo? V tom není žádný problém na Halloween nebo u nás spíše na Památku zensnulých se můžete do školy obléknout jako staršidlo a nikdo vám to nebude vyčítat. Jdem na to!

  1. Červená Karkulka-Red riding hood Budete potřebovat: latex, ubrousek, nůžky do manikúry, tekutý korektor nebo make-up, červená barva (barva na obličej nebo rtěnka). Nejprve naneste štětcem na jednu stranu tváře lepidlo (latex), poté si utrhněte kousek ubrousku a dejte na tvář, tento způsob několikrát zopakujete (záleží na tom jak hodně velkou chcete mít ránu, já jsem si udělala tři vrstvy). Až se vám bude zdát, že vrstev je akorát, můžete přejít k dalšímu kroku. Vezměte si tekutý korektor nebo make-up a vrstvu ubrousků štětcem přetřete, tak aby to vypadalo, že tvář je vaše. Nechte zachnout, než se vše vstřebá. Dále si vezměte nůžky z manikúry a opatrně si o ubrousků udělejte rýhy (jakoby tam byla rána), rýhy udělejte až ke své tváři, ale pozor neřízněte se! Až budou rýhy hotové naneste do nich štětcem červenou barvu. Pokud tam ještě bude někde nějaká nedokonalost zakryjte ji jak jinak než make-upem. A rozpusťte si vlasy. Jako oblečení zvolte legíny a červený kabát s kapucí nebo červenou dlouhou mikinu a sukni.

  2. Zombie Budete potřebovat: jednu (crazy) nedioptrickou čočku (seženete na internetu), bílý make-up, oční stíny (tmavě hnědé, červené, fialové), bílá řasenka (není nutná) a červená rtěnka (taky není nutná). Nejprve si vezmeme čočku, aby jsme lépe viděli (sranda), čočku můžete dát na jaké oko chcete. Dále štětcem naneseme bílý make-up po celém obličeji i na krk. Teď přichází to těžší budeme používat všechny tři stíny, nejprve tmavě hnědý (na kruhy pod očima), který naneseme pod oči. Druhý-červený stín naneseme na čelo a okolí očí (jako modřiny). Třetím-fialovým zvýrazníme modřiny a kruhy pod očima (nanášejte ho v malém množství, prosím). Bílou řasenku naneseme na řasy (překvapivě). Červená rtěnka je každého volba, některému zombie slušet bude a některému ne. Když tak si ji můžete ubrouskem setřít. A rozpusťte si vlasy a rozcuchejte. Oblečení: černé šaty nebo běžné oblečení

  3. Pocahontas Budete potřebovat: o odstín až dva tmavší make-up než máte pokožku, tmavě hnědý oční stín, černou tužku na oči, normální červenou fixu nebo fixu na tělo. Jelikož Pocahontas byla indiánka, tak zvolíme o odstín tmavší make-up, ketrý naneseme na obličej. Hnědým očním stínem zvýrazníme oční víčka a černou tužkou jemně obtáhneme. A nakonec červenou fixou dotvoříme na ruce podle fantazie tetování, můžete se nechat inspirovat nějakým starým indiánským tetováním. A rozpusťte si vlasy. Oblečení: šaty nebo tílko s koženou vestou a kalhoty

  4. Poisoned-černá vdova Budete potřebovat: bílý make-up, černou tužku na oči, černou rtěnku a černé stíny na oči. Nejprve jako vždy naneseme bílý make-up stejně jako u druhého strašidla na celý obličej a krk. Na horní oční víčka naneseme černý oční stín a na dolní oční víčka uděláme tužkou na oči čáry (od očí dolů, jakoby stékaly slzy), až budeme mít hotovo, tak ještě na dolní víčka trochu naneseme černý stín. A nakonec černou rtěnkou, popřípadě tužkou na oči uděláme rty tmavé. A rozpusťte si vlasy a na sebe černé šaty.

  5. Budete potřebovat: latex, černá barva na obličej, červená barva na obličej, modrá barva na obličej, umělá krev (není nutná). Nejprve naneste na celý obličej latex (vynechte oči a pusu), potě obtáhněte štětcem oči do tvaru kříže černou barvou na obličej a horní víčka také namalujte černě. Červenou barvu zvýrazněte, to co jste obtáhli černou barvou a také naličte líce, nos a rty. Modrou barvou zvýrazněte tváře a okolí spánku. Nakonec můžete ještě nanést v okolí očí umělou krev, jakoby vám stékaly slzy (ale z krve). Rozpusťte si vlasy a rozcuchejte. Oblečení triko, sako a roztrhané kalhoty nebo vše co vás napadne.

  To je všechno a přeji pěkný Halloween

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 26. října 2016 v 15:57.
  Caroline8 v něm napsal:

  Halloween

  Super článek.4