Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hateři vašeho oblíbeného interpreta!

  vydáno

  Máš svého oblíbeného interpreta, ale pokaždé se najdou takzvaní „hateři“, kteří ho pomlouvají?

  Justin Bieber (Hong Kong, 11. června 2015), © AP

  Každý máme svého idola, ať už z hudby, filmů, sportu anebo umění. A taky každý idol má svého „hatera“. Všichni asi víme, co znamená slovo hater, ale pro ty, co nejsou v obraze - hater je ten, kdo vyjadřuje nenávist (z angl. hate=nenávist) vůči určité osobě nebo věci. Jistě se všichni shodneme, že ne vždy je lehké říct odrovnávající argument, který by někoho umlčel.

  Z mého života: Já miluji hudbu a pro mě má hudba veliký význam, a proto i já mám svého idola. Jistě asi víte, co znamená belieber, kdo to neví, tak je to člověk, co nadevše miluje Justina Biebera a udělal by pro něj cokoliv, ale lidé to nedokážou pochopit, proč zrovna on. Já jsem belieber a nestydím se za to, ale strašně mi vadí, když se do Justina někdo naváží, a proto vždycky používám jeden a ten samý argument, po kterém už nikdo nic neřekne: Justin je v rámci možností stejný jako ostatní, je to zpěvák a patří ke špičce těch nejpopulárnějších interpretů. To, co on dokázal, se nepovedlo mnoha lidem. A ano, Justin byl tak trochu dříve fracek, ale od té doby uběhlo spoustu let a on se změnil k lepšímu. Jak by se vám líbilo, kdyby někdo urážel vašeho idola, kdyby urážel toho, kdo pro vás znamená tolik, že to ani není možné. Souhlasím s tím, že ne každý ho má rád, ale všichni bychom ho měli respektovat. Je ale jasné, že víc jak polovina lidí ho miluje, protože 67% světové populace jsou fanoušci a především beliebeři. Tak se zamyslete nad tím než něco o někom vypustíte z pusy. A neplatí to jen o slavných lidech, platí to i o lidech z běžného života a hlavně o kamarádech. Když už někoho budete chtít pomlouvat, tak se zkuste vžít do jeho situace a jaké by to bylo pro vás, kdyby někdo jiný tohle o vás řekl.

  Kdo se mnou souhlasí, jak už v tom, co jsem napsala o Justinovi, anebo v tom, že bychom měli být více empatičtí, tak tenhle příspěvek nějak okomentujte, co si o tom myslíte.
  $>$> TERI

  Poznámka správce Pralinka2: Podobného tématu se týkal například i článek www.alik.cz/a/proc-je-tolik-hudebnich-skupin z února 2008.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (19)

  Příspěvek z 8. ledna 2018 ve 13:34.
  kajca v něm napsala:

  A zase

  Příspěvek z 2. září 2017 ve 21:46.
  kajaz v něm napsala:

  Docela jsi to vystihla.
  Někdy ho poslouchám.

  lulu68 v něm napsala:

  Neposlouchám ho. Souhlasím s dennisvět, jen říkají svůj názor