Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Hateři vašeho oblíbeného interpreta!

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 8. ledna 2018 ve 13:34.
  kajca v něm napsala:

  A zase

  Příspěvek z 2. září 2017 ve 21:46.
  kajaz v něm napsala:

  Docela jsi to vystihla.
  Někdy ho poslouchám.

  lulu68 v něm napsala:

  Neposlouchám ho. Souhlasím s dennisvět, jen říkají svůj názor

  Příspěvek z 23. července 2017 v 9:05.
  dennisvet v něm napsala:

  Jen říkají svůj názor.

  trglinek v něm napsala:

  Hateři jsou hnusní

  dennisvet v něm napsala:

  dalida123: Suprově napsáno!
  A ještě dodatek - všichni vždycky říkají, že něco není pravda, že je to jen výmysl bulváru - a to víte jak? Zeptali jste se dotyčného?:D

  dalida123 v něm napsala:

  Právě si ho pouštím... :->
  I'm no one, yeah, I'm no one for yaaaa..!
  Se mi ta písnička docela líbí. $>
  Lil Wayne je boží. (Dělá mu tam featuring.)
  A jo, Justin má hroznou spoustu upištěných fanynek, je to takový ten dívčí idol stejně jako třeba kluvi z 1D, Shawn Mendes, Zac, Jason Derulo, všichni z TBS..... Nic proti nim. Ale vy zamilované, hysterické fanynky si ho idealizujete a někdy už to přeháníte. To si z něj nemůžu udělat legraci aniž bych byla označena za haterku? Nemůžu říct svůj názor, aniž bych pro ně byla ,,ubohá trapka, která v životě nikdy nedokázala to samé, co on"?
  Moc proti němu nemám. Ale nemusel plivat na fans, chodit kolem mayského památného místa nahý, brát drogy, překročit povolenou rychlost, flirtovat s každou hýbající se věcí i když má Selenu, dát fanouškovi pěstí, snažit se proklouznout na placenou akci bez zaplacení...
  Možná se ohradíš, že jsou to výmysly bulváru ale kdyby se Justin nechoval jako hulvát, nemusel by se ,, zlepšovat".
  Jo, každý dělá chyby. Ale porovnej Justina a Shawna Mendese. Shawn není bezchybný. Avšak je slušně vychovaný a gentleman. Nikdy by se nechoval jako on. A hateři jsou hateři, kritici jsou kritici. Co když Džastýnka nesnášejí i něčí oblíbení interpreti? Jen ukázka:

  Eminem: ,,Jako interpreta ho nemohu brát vážně."
  Justin Timberlake: ,,Nejprve jsem ho obdivoval. Ale teď mi leze na nervy..."
  Selena Gomez: ,,Nemohu o něm ani slyšet!"
  Taylor Swift: ,,Je hrozné, co udělal Seleně! Nesnáším ho!"

  Tak vidíš, vy beliebeři označujete kritiky za hatery a na hatery nadáváte, aniž byste věděli, proč ho tak hatují. Mají rádi Selenu? Nebo vědí, jak nevychovaný Justin je?
  Nemusí to být hateři.
  Ale k opravdovým haters. Kteří si musí vybít vztek. Prostě si haterů nevšímej. Neuráží tebe a ani Justin si jich nevšímá.
  Jo a KAŽDÝ MÁ HATERS.
  Se jimi nezabývej.

  megí_13 v něm napsala:

  Nejsem sice belieber,ale Justina občas poslouchám. A upřímně mi vadí ti lidi co o něm říkají ty hnusný věci.. Většina těch lidí ho nezná takže nemůžou posoudit zda je to pravda nebo ne. Chápu,je to jejich názor jestli ho mají rádi nebo ne,ale ať neříkají věci o kterých neví jestli je to pravda nebo ne.. Všichni lidi dělají chyby i Justin,ale o našich chybách neví tolik lidí.. On udělá jednu chybu a už se o tom všude píše.

  linadela v něm napsala:

  *Úplně..... Áďa;-)

  linadela v něm napsala:

  Úpně mi mluvíš z duše... taky jsem BELIEBER (mám o tom i článek tak se mrkni ). Nechápu co proti Justinovi někdo má, vždyť každý děláme chyby ne?! Teď jsem na gymplu ale když jsem na ZŠ řekla jméno Justin Bieber tak se mi všichni posmívali a takový blbosti. Byla jsi na koncertu v Praze?!

  fyrefli v něm napsala:

  Nemám ho ráda ale že bych vůči němu cítila jakoukoliv nenávist tak to ne spíš je mi úúúúúúúúúúúplně jednoooooo.

  Half-BloodPrincess v něm napsala:

  Je mi celkově jedno co si lidé myslí o mně a stejně tak o mých oblíbených zpěvácích apod. Myslím si, že je to věc svobodné vůle, když o někom řekneš, že ho nemáš rád, protože ti vadí například to, že se nahý vystavuje na pláži, kouří, bere drogy,... To mně vadí a nestydím se to říct. Já třeba obdivuji některé spisovatele, Cassandru Clare, Kerstin Gier, J. K. Rowling, ale nenutím nikoho, aby se o nich vyjadřoval buď slušně nebo vůbec. Máme svobodu slova, a proto si myslím, že je správné, když řeknu, že Justina Biebera nemám ráda. Respektuji ty, kteří ho mají rádi, vím, že toho dosáhl hodně a neodpírám mu jeho slávu. Za to si jistě nějaký obdiv zaslouží... nebo spíš zasloužil, kdyby si slávu a publicitu získával třeba tím, že přidá nějaké peníze na charitu, pomůže deštným pralesům, postiženým a ne tak, že se vystavuje nahý na pláži. Pak je jasné, že ho většina lidí zná. A navíc, to že si o někom nemyslím, jak je úžasný a to, že toho člověka nemám ráda neznamená, že jsem jeho hater. Hater je spíš ten, který by nepřiznal, že nějaké úspěchy má, ale jel by si jen tu svou nenávistivou písničku. Je mi ho na jednu stranu líto, protože už jako malý neměl své soukromí a ve své podstatě ani dětství a to se na něm muselo podepsat, ale prostě nemám ráda to, jak vystupuje.

  Xuxumber v něm napsala:

  Já ho osobně ráda nemám, nemám taky ale potřebu na něj nesmyslně útočit. Je pravda, že on sám mě občas někdy vytočil svým chováním, jenže si dejme ruku na srdce- je to taky jen člověk. Na druhou stranu, některé Beliebers by se nad sebou také mohly zamyslet. Protože cpát ho všude a pištět nad každou jeho fotkou taky nemusí být ostatním příjemné.

  Češtinář v něm napsal:

  Justina Biebra nijak nemusím, ale že bych ho nesnášel nebo dokonce nenáviděl, to se taky říct nedá. Je mi celkem lhostejný.
  Ale těch 67 % světové populace se mi zdá celkem přemrštěných. Možná tak 67 % těch, kteří ho znají. Ale světové populace, počítaje v to i země třetího světa, včetně divochů žijících někde v buši? Nebo včetně starších lidí, kterým je nějaký Justin Bieber často také celkem lhostejný? To by pak znamenalo, že prakticky každý, kdo o něm někdy slyšel (tzn. nepatří do jedné ze skupin, které jsem právě jmenoval, nebo podobné), ho bezmezně miluje, a to, jak je vidět, není pravda.

  AnezkaB v něm napsala:

  Já ho neposlouchám. Jeho hudba mě nezaujala a jako člověk mě taky neohromil. Není to o nenávisti, ale není mi sympatický. Na to měl příliš moc skandálů a chová se hloupě. A to jsou jen maličkosti, co prosáknou.
  A vlastně když o tom přemýšlím, tak žádného interpreta nemiluju. Jasně, od někoho se mi líbí písničky víc, od někoho míň, někdo mi přijde i jako sympaťák.... Ale že bych po někom šílela, vylepovala si jeho plakáty a podobně, to ne. Spíš u někoho uznávám, že má super hlas, že má pěkný písničky...
  Třeba zpěváci se někam dostali, hodně vydělali... ale to je pro mě asi tak vše. Nejvíc fandím lidem, co znám osobně, třeba kamarádům. O těch vím opravdu jací jsou.

  Příspěvek z 10. července 2017 v 9:55.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Já ho neposlouchám. Někteří lidé věcí bulváru a tak no.

  Příspěvek z 10. července 2017 v 9:39.
  dennisvet v něm napsala:

  Biebera opravdu ráda nemám, pro mě je to "fracek" pořád.
  Ale je to tvůj názor, tvoje hobby. Já mám zase ráda jiné - a taky se to ostatním nelíbí ;) :).

  Příspěvek z 10. července 2017 v 9:37.
  radimf v něm napsala:

  Ahoj, ja taky mám ráda justina, ale nechápu proč ho ostatni nenavidí... Jsem jediná z naší třídy, která má ráda justina. $>

  předchozí 1 další